Solidarność na kryzys. Opinie ekspertów

Grafika: Piotr Machnica

Przedstawiamy opinie ekspertów związkowych dotyczące poszczególnych elementów tarczy antykryzysowej mających wpływ na sytuację pracowników. Ten wpis będzie sukcesywnie uzupełniany.

1. „Solidarność” na kryzys: Badania okresowe w ramach „Tarczy antykryzysowej”
  2. „Solidarność” na kryzys: Przestój ekonomiczny i obniżony wymiar czasu pracy w „Tarczy antykryzysowej”
  3. „Solidarność” na kryzys: Porozumienia w ramach „Tarczy antykryzysowej”
  4. „Solidarność na kryzys: Zmiany w podatku dochodowym od osób fizycznych