Radio Gdańsk: Dialog społeczny to klucz do sukcesu

Mostostal Chojnice dzięki prywatnemu inwestorowi i załodze, reprezentowanej przez NSZZ „Solidarność”, rozwija swoją działalność na rynkach krajowych i zagranicznych. Pracowników łączy troska o zakład pracy, ludzka solidarność i ta – przez duże „S”.  W Mostostalu Chojnice trwa swego rodzaju przyjazny „pakt dla przedsiębiorstwa”, a zarząd i załoga działają na układach zbiorowych pracy.

Na antenie Radia Gdańsk 11 września br. w audycji „Głos Pracownika” mowa była o kondycji dialogu społecznego w Mostostalu Chojnice. Audycja tutaj…

O kondycji dialogu społecznego i jego wpływie na działalność zakładu red. Tomasz Sosnowski rozmawiał z Januszem Wiśniewskim, przewodniczącym Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” i społecznym inspektorem pracy. – Pracowników i zarząd łączy cel. Musimy obrać sobie wspólny cel, nie konkurować ze sobą, a razem współpracować – podkreślał związkowiec.

Audycja powstała w ramach projektu „Dialog społeczny kluczem do rozwoju”, realizowanego przez Region Gdański NSZZ „Solidarność”. Projekt „Dialog społeczny kluczem do rozwoju” wspierany jest przez Norwegię poprzez Fundusze Norweskie 2014 – 2021, w ramach programu „Dialog społeczny – godna praca”.

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej