Bon wypoczynkowy dla członków „Solidarności” jest aktualny


Obostrzenia związane z narodową kwarantanną dotykają niemal wszystkich nas. Mocno odczuwają je właściciele hoteli, pensjonatów, restauratorzy. Dlatego przypominamy: gdy tylko obostrzenia zostaną cofnięte, członkowie NSZZ „Solidarność” będą mogli korzystać z oferty bonu wypoczynkowego spółki DOMS.

Bon wypoczynkowy to 200 zł dla każdego członka Związku, który do 31 lipca 2021 r. można zrealizować w jednym z pięciu ośrodków rozlokowanych w Zakopanem, Jarnołtówku i Spale. Z przyczyn formalno-podatkowych promocja nie będzie mogła być wydłużona.
Bon wypoczynkowy dla członków „Solidarności” nadal aktualny.
Bon należny jest każdemu, kto jest członkiem NSZZ „Solidarność” i ma minimum miesięczny staż związkowy. Bon można otrzymać w swojej macierzystej organizacji już miesiąc po wstąpieniu do Związku.

Gdzie będzie można wykorzystać bon?

Ośrodek Ziemowit w Jarnołtówku (www.osrodekziemowit.pl)
Ośrodek Savoy i Żbik w Spale (www.savoy.com.pl)
Ośrodek Hyrny w Zakopanem (www.hyrny.pl)
Willa Sienkiewiczówka w Zakopanem (www.willasienkiewiczowka.pl)

Jak zarezerwować pobyt?

Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt e-maila z recepcją wybranego ośrodka lub dzwoniąc telefonicznie. W trakcie rezerwacji należy poinformować o chęci skorzystania z bonu.

Rezerwując poprzez inne portale pośredniczące w sprzedaży usług DOMS nie będzie możliwości realizacji bonu.

Na jakich warunkach można wykorzystać bon?

Pobyt minimum dwa noclegi. Wypoczynek z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja, bądź zamiennie śniadanie i obiadokolacja).

Czy bon łączy się z innymi promocjami DOMS?

Posiadacze elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność” otrzymują dodatkowo 10% rabatu przy dokonaniu rezerwacji i po okazaniu legitymacji w trakcie rejestracji w recepcji. Rabat dotyczy wyłącznie posiadacza legitymacji. Bonu nie można zrealizować korzystając z ofert specjalnych i promocji.

Pytania należy kierować na adres e-mail: solidarnosc@doms.com.pl

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej