Ogłaszamy konkurs! Wyślij zdjęcie lub swoje wspomnienia

W 2020 roku będziemy obchodzić 40 rocznicę powstania NSZZ „Solidarność”, a także pięćdziesiątą tragicznych wydarzeń Grudnia ’70. Wielu z nas ma osobiste wspomnienia związane z tymi wydarzeniami. Niektórzy w swoich zbiorach posiadają dokumenty i zdjęcia, a może nawet i filmy z tamtych lat. Część z nich zapewne nigdy nie ujrzała światła dziennego. Aby to zmienić, redakcja „Magazynu Solidarność” ogłasza konkurs na opowiedzenie o osobistych doświadczeniach związanych z powstaniem naszego Związku.

Prosimy zarówno o pisemne wspomnienia, jak i zdjęcia wykonane przez naszych Czytelników. Najciekawsze opublikujemy w „Magazynie Solidarność”, a więcej zamieścimy na naszej stronie internetowej. E-maile i zgłoszenia można wysyłać na adres: t.modzelewski@solidarnosc.gda.pl.

Zobacz więcej zdjęć…>>