Kolejny etap związkowej demokracji – wybory do władz sekcji branżowych naszego Związku.  

Od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 r. wybieramy władze regionów, delegatów na Krajowy Zjazd Delegatów, regionalne władze sekcji i sekretariatów.

W terminie od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2023 r. odbywają się wybory władz regionalnych sekcji branżowych i problemowych, władz regionalnych sekretariatów branżowych, delegatów na kongres regionalnego sekretariatu branżowego i delegatów na walne zebranie delegatów krajowej sekcji branżowej. 

Od 1 kwietnia do 31 maja 2023 r. odbywają się wybory władz krajowych sekcji branżowych i problemowych, delegatów na kongres krajowego sekretariatu branżowego

Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku we wtorek 18 kwietnia br. w Sali Akwen wybierze swoje władze.

W czwartek 20 kwietnia br. w Tczewie zostaną przeprowadzone wybory w Sekcji Regionalnej Kolejarzy NSZZ „S”. Tego też dnia w „Akwenie” zbierze się Regionalna Sekcja Emerytów i Rencistów Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” by wyłonić władze sekcji na kolejną kadencję.

W piątek 21 kwietnia br. obradować będą muzealnicy by wyłonić skład władz Międzyregionalna Sekcja Muzeów Regionu Gdańskiego i Słupskiego NSZZ „S”.

Rada Regionalnej Sekcji Służby Zdrowia na kadencję 2023 – 2028 zostanie wyłoniona we wtorek 25 kwietnia br. w Sali Akwen.

Wybory przeprowadzono już w Międzyregionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność” Regionu Gdańskiego w której nadal funkcję przewodniczącego powierzono Marcinowi Kowalskiemu. Wybory ma też za sobą Międzyregionalna Pomorska Sekcja Pożarnictwa NSZZ „Solidarność”. Przewodniczącym sekcji pożarnictwa w nowej kadencji nadal będzie asp. sztab. Tomasz Richert.

 

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej