Konferencja „Współczesne uwarunkowania bezpiecznej pracy” już 24 listopada br.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt.

Współczesne uwarunkowania bezpiecznej pracy

która odbędzie się w dniu 24 listopada 2023 r. w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Piaskowa 9, Sopot, sala C9.

Celem konferencji jest promowanie kultury bezpieczeństwa pracy, w bardzo dynamicznie zmieniającym się otoczeniu prawnym, ekonomicznym i społecznym. Poruszone zostaną zagadnienia bhp w świetle nowych form pracy np. pracy zdalnej, uberyzacji, nowa rola przedstawicieli pracowników, wyzwania stojące przed pracodawcami związane z wypaleniem zawodowym pracowników. Punktem wyjścia będą nowe regulacje prawne, orzecznictwo, a także dobre praktyki we wdrażaniu wysokich standardów bezpieczeństwa pracy.

Konferencja dedykowana jest inspektorom pracy, przedstawicielom pracowników: związkom zawodowym, SIP, osobom zajmującym się obszarem BHP i HR.

Prelegentami są naukowcy, praktycy, przedstawiciele NSZZ Solidarność oraz Okręgowej Inspekcji Pracy.

Czytaj więcej na stronie konferencji…>>