Zapraszamy na szkolenia

Szkolenia dla społecznych inspektorów pracy

Trwają zapisy na szkolenia w ramach drugiej edycji projektu „Godna praca to bezpieczna praca”, organizowane przez Dział Programów Europejskich Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”. W szkoleniach mogą wziąć udział społeczni inspektorzy pracy, kandydaci na to stanowisko oraz przewodniczący zakładowych organizacji związkowych. Prowadzone są one przez inspektorów z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku i dotyczą zagadnień związanych ze społeczną inspekcją pracy, prawem pracy i BHP.
Terminy trzydniowych szkoleń to: 4-6 października, 18-20 października, 15-17 listopada, 29 listopada – 1 grudnia.

Szkolenia dotyczących zagrożeń psychospołecznych i stresu w miejscu pracy

Można również zapisać się na jednodniowe szkolenia dotyczących zagrożeń psychospołecznych i stresu w miejscu pracy.
Terminy szkoleń to: 12 września, 25 września, 13 października, 23 października, 7 listopada, 6 grudnia, 12 grudnia, 18 grudnia.
Zapisy: Krystyna Leszczyńska, 502 443 086
k.leszczynska@solidarnosc,gda.pl