Najlepsi społeczni inspektorzy na Pomorzu

W połowie listopada odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla zwycięzców konkursów organizowanych w latach 2020–2021 roku przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku. Między innymi uhonorowano najaktywniejszych społecznych inspektorów pracy na Pomorzu. Wśród laureatów znaleźli się sipowcy, członkowie NSZZ „Solidarność”.

Zdjęcie: OIP w Gdańsku

17 listopada 2021 roku w Wielkiej Sali Wety w Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku zgromadzili się uczestnicy uroczystość wręczenia nagród dla zwycięzców konkursów organizowanych w latach 2020-2021 roku przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku: etapu regionalnego XXVII i XXVIII edycji konkursu ,,Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, konkursu ,,Buduj bezpiecznie”, konkursu na ,,Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy” oraz na ,,Najaktywniejszego Pracownika Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy”.

W uroczystości uczestniczyli między innymi przewodniczący Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” w Gdańsku Krzysztof Dośla, prezes Zarządu Pracodawców Pomorza Tomasz Limon, przewodniczący Zarządu Regionu Elbląskiego NSZZ „Solidarność” Grzegorz Adamowicz.

Mariusz Pokrzywinski, p.o. Okręgowego Inspektora Pracy, podziękował laureatom konkursów za wkład w poprawę warunków, zatrudnienia i eliminowania zagrożeń dla zdrowia i życia w środowisku pracy.

Z powodu pandemii tegoroczna uroczystość podsumowała dwie edycje konkursu „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy” za rok 2020 i 2021.

Wśród nagrodzonych znaleźli się społeczni inspektorzy pracy będący członkami NSZZ „Solidarność”. I tak, drugie miejsce w konkursie za rok 2020 otrzymał Piotr Czeczkowski – Flügger Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, a trzecie Andrzej Kuśmierczyk – Spółka Wodno-Ściekowa „Swarzewo” w Swarzewie.

W konkursie za 2021 rok nagrody otrzymali Alicja Iwona Jarosz z Flextronics International Poland Sp. z o.o. w Tczewie (II miejsce) i Arkadiusz Bartczak z Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa w Gdyni.

Małgorzata Kuźma

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej