Uroczystości Sierpniowe 2020

Zarząd Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” przypomina, w nawiązaniu do pisma przewodniczącego ZRG Krzysztofa Dośli z 31 marca 2020 r., że z uwagi na epidemię:

1. Odwołane zostały uroczystości centralne w Warszawie oraz uroczyste WZD Regionu Gdańskiego,
  2. Planujemy uroczystości 31 sierpnia br. w Gdańsku, w tym wręczenie stypendiów Funduszu Stypendialnego NSZZ „Solidarność”. Zwracamy uwagę na nowy zapis Regulaminu Funduszu – punkt III. 2. f): „warunkiem koniecznym do ubiegania się o stypendium NSZZ „Solidarność” Regionu Gdańskiego jest również wypowiedź na temat: „Moje spotkanie z NSZZ Solidarność”. Więcej w Regulaminie.
  3. W Regionie Gdańskim nastawiliśmy się na pomoc KZ/KM/sekcjom w organizacji mniejszych uroczystości na swoim terenie działania (np. gdyby dalej obowiązywał zakaz zgromadzeń większych od 50 osób). Warto je wstępnie planować u siebie, wskazać osoby do wyróżnień, zamówić zestawy, przygotować dyplomy.
  • Aktualna jest oferta zamawiania pamiątkowych znaczków z okazji czterdziestolecia Związku. Zdjęcia oferty oraz projekty listów znajdują się tutaj…>>

– Zestaw nr 1 – znaczek i etui (większe): 5 zł +  6 zł = 11 zł (ceny brutto),

– Zestaw nr 2 – znaczek i etui: 5 zł + 4 zł = 9 zł,

– Znaczek nr 3 – koszt jednostkowy 5 zł,

teczki do listu gratulacyjnego – koszt 3 zł.

• W załączeniu także dwie wersje projektu listu gratulacyjnego (do wyboru – decyzji danej KZ/KM)

– podpisywane przez Przewodniczącego Regionu oraz Przewodniczącego danej KZ/KM (to wariant w przypadku planu zaproszenia Przewodniczącego – przedstawiciela władz ZRG),

– podpisywane przez Przewodniczącego danej KZ/KM (można dodać logo danej organizacji Związkowej – do druku we własnym zakresie).

W sprawach zamówień prosimy o kontakt bezpośrednio z p. Krystyną Leszczyńską: tel. 502-443-086, mail: akwendruk@wp.pl  lub na adres sekretariatu ZR: prezydium@sekretariat.gda.pl tel. 58/308-43-52.

Opr.: Wojciech Książek:
członek Prezydium ZRG, przewodniczący Gdańskiej Sekcji Oświaty

wojciech.ksiazek@solidarnosc.gda.pl 58 308 44 22

Uwaga:  Aktualne informacje są zamieszczane m.in. na stronie internetowej Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”: www.solidarnosc.gda.pl Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”: www.solidarnosc.org.pl Instytutu Pamięci Narodowej – Oddział w Gdańsku: www.ipn.gov.pl

6. 07. 2020 r.

Pamiątkowe znaczki na 40-lecie „Solidarności” oferta…>>

List gratulacyjny – 40-lecie „Solidarności” – wersja dla komisji międzyzakładowych/zakładowych – bez podkładu…>>

List gratulacyjny – 40-lecie „Solidarności” – wersja ZRG…>>

List gratulacyjny – 40-lecie „Solidarności” – wersja ZRG – bez podkładu…>>