Program sportowy dla członków NSZZ „Solidarność” z Regionu Gdańskiego. Zamów kartę

Od 2 kwietnia br., tuż po Świętach Wielkanocnych, startujemy z programem sportowym dla członków NSZZ „Solidarność” z Regionu Gdańskiego.  

Organizacje związkowe – przystępujące do akcji, przygotowują listę uczestników. Listę osób które zdecydowały się na zakup którejś z powyższych kart prosimy przesłać na adres mailowy Działu Organizowania i Rozwoju: dzial.kontaktow@solidarnosc.gda.pl

Po przesłaniu do nas wyżej wymienionej listy uczestników – otrzymacie Państwo zwrotnie link do rejestracji w programie sportowym.

Co nam daje program sportowy dedykowany członkom Związku:

  • ułatwienie dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne
  • dostęp do tysięcy obiektów w całej Polsce
  • dostęp do platformy online Strefa VanityStyle bez dodatkowych kosztów
  • aplikacja mobilna z wyszukiwarką obiektów
  • możliwość wykupienia abonamentu ze zniżką dla osób towarzyszących i dzieci

Akcja ma przynieść kompleksowe i holistyczne wsparcie pracowników w zakresie dbania o zdrowie fizyczne i emocjonalne, różnorodność atrakcji, a w efekcie dopasowanie ich do osób o różnych potrzebach. To oznacza o praktyczną odpowiedź na aktualne wyzwania, czyli dbanie o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników, budowanie marki i wizerunku nowoczesnego pracodawcy, dbającego o zdrowie i samopoczucie pracowników.
Koncept tej kultury organizacyjnej zrodził sie w 2007 r. Cel to motywacja, inspirowanie pracowników do aktywnego stylu życia i poszukiwania pasji.

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej