Instytut Dziedzictwa Solidarności na Dzień Dziecka

Pracownicy Instytut Dziedzictwa Solidarności zorganizowali 1 czerwca br. u wejścia do siedziby Komisji Krajowej i Zarządu Regionu Gdańskiego przy Wałach Piastowskich 24 w Gdańsku prezentację książek i albumów wydanych przez instytut. To m.in. „Alfabet Solidarności” i album o powstaniu i historii NSZZ „Solidarność”, a także o współczesnych wyzwaniach stojących przed związkiem pt. „Wybieram Solidarność” oraz album „Lech Kaczyński. Człowiek Solidarności”.

Zainteresowani mogli też zapatrzyć się w materiały promocyjne z logo IDS. Wśród nich, jak przystało na Dzień Dziecka były gry i zabawki jak „JoJo”,  bierki, domino oraz kredki.

Więcej o pracy IDS i planach związanych z jego działalnością napiszemy w czerwcowym „Magazynie Solidarność”