Elektroniczna legitymacja członkowska NSZZ „Solidarność”

Tutaj można pobrać wniosek o wydanie elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność”

Od kilku lat posiadacze elektronicznej legitymacji mogą skorzystać z rabatów na stacjach MOL, OLREN, a od lipca 2019 roku także ze zniżki na ubezpieczenia w PZU, w ramach programu Klub PZU Pomoc dla NSZZ „Solidarność” oraz skorzystać ze specjalnej oferty  Banku Pekao S.A.

Są też oferty obejmujące program sportowy (Karta Fitness), czy zniżek w obiektach turystycznych Natura Tour.

O zasadach uzyskania zniżek piszemy poniżej. Jednak, aby z nich skorzystać, należy w pierwszej kolejności wyrobić sobie legitymację elektroniczną.

Wniosek o wydanie elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność” można pobrać ze strony www.solidarnosc.gda.pl. Należy go wypełnić, podpisać i przekazać do organizacji związkowej w zakładzie pracy. Następnie wnioski trafiają do Zarządu Regionu i są wysyłane do Komisji Krajowej, która prowadzi bazę danych i drukuje legitymacje. Dokument ważny jest 12 miesięcy i po tym okresie organizacja związkowa powinna przesłać informację o jej przedłużeniu.

Klub PZU Pomoc dla NSZZ „Solidarność”

Członkowie „Solidarności” z elektroniczną legitymacją mogą liczyć na 10 proc. zniżki na ubezpieczenia w PZU w ramach programu Klub PZU Pomoc dla NSZZ „Solidarność”.

Aby uzyskać dostęp do programu, wystarczy wypełnić formularz przystąpienia do Klubu PZU Pomoc dla NSZZ „Solidarność”, a następnie udać się do agenta PZU SA i przed zawarciem umowy ubezpieczenia podać numer PESEL. Agent sprawdzi uprawnienia do zniżki, której udzieli po pozytywnej weryfikacji.

O czym należy pamiętać?

  • zniżka dotyczy wyłącznie umów z rocznym okresem ubezpieczenia,
  • właściciel karty musi występować w umowie jako ubezpieczony,
  • zniżka musi być zgodna z regulacjami dotyczącymi składki minimalnej,
  • z tytułu posiadania Karty PZU Pomoc przysługuje tylko jedna zniżka w ramach jednej umowy ubezpieczenia.
  • Zniżka przysługuje na:
  • PZU Auto: AC, OC, NNW Max,
  • PZU Dom,
  • PZU NNW – ogólne, umowy indywidualne i rodzinne,
  • PZU Gospodarstwo Rolne: Obowiązkowe ubezpieczenie budynków, OC Rolnika, Mienie ruchome, NNW Rolnika,
  • PZU Wojażer.

Poza przedstawioną ofertą członkowie „S” otrzymają dostęp do obsługi prawnej, możliwości sprawdzenia pojazdu przez specjalistów przed zakupem, pomocy przy sprzedaży auta, rabatów na bilety do kin Helios oraz rabatów na sprzęt AGD marki Philips. Szczegółowa oferta dostępna jest pod adresem: klubpzupomoc.pzu.pl/nszz-solidarnosc.

Pekao S.A.

Również Pekao S.A. przygotowało ciekawą ofertę dotyczącą swoich usług, zarówno dla poszczególnych członków, jak i organizacji związkowych. Warunkiem skorzystania z niej jest przedstawienie legitymacji NSZZ „Solidarność” w placówce Banku Pekao S.A. Zakłada ona chociażby darmowe: prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty debetowej czy wypłaty z obcych bankomatów przez 24 miesiące od daty zawarcia umowy o kartę.

ORLEN

Zobacz więcej…>>

LOTOS /MOL

Związkowcy oraz ich rodziny na stacjach MOL otrzymują zniżki na paliwa, myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt.

Zobacz więcej…>>

Karta Fitness

Dla miłośników turystyki

Region Gdański NSZZ „Solidarność” zawarł porozumienie z CS Natura Tour sp. z o.o. z Grupy PKP, które daje pracownikom i członkom Związku z naszego Regionu możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z oferty tej spółki. Związkowcy i ich rodziny będą mogli korzystać ze zniżek na pobyt w 10 ośrodkach turystycznych i trzech centrach konferencyjnych rozmieszczonych od Bałtyku po nasze Tatry.

Spółka CS Natura Tour będzie systematycznie dostarczać oferty wypoczynku do siedziby Regionu, czyli katalogi i cenniki wycieczek, wczasów, obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży. Z preferencyjnej oferty wypoczynku w miejscach stworzonych dla miłośników niezwykłego nadmorskiego i górskiego klimatu mogą skorzystać też członkowie najbliższej rodziny związkowca.
Specjalna oferta dla członków „S” obejmuje 10 procent zniżki przy wypoczynku indywidualnym, a 15 procent dla grupy od 40 do 80 osób. Jeśli zbierze się większa liczba uczestników – rabaty są negocjowane indywidualnie.
Oferta obejmuje też 10 procent zniżki dla grupowego szkolenia (min. 15 uczestników). Natura Tour działa na rynku turystycznym oraz szkoleniowym od 20 lat.
Oferta szkoleniowa i turystyczna jest różnorodna i obejmuje: wczasy, kolonie, obozy, wycieczki, a także organizację imprez prywatnych i firmowych, usługi szkoleniowe oraz egzaminacyjne w zakresie kwalifikacji zawodowych dla zawodów kolejowych, określonych w przepisach wykonawczych do Ustawy o transporcie kolejowym oraz inne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
CS Natura Tour sp. z o.o. ma siedzibę w Warszawie i jest wpisana do Rejestru Usług Turystycznych prowadzonego przez marszałka województwa mazowieckiego. Warunki ofertowania, sprzedaży i realizacji imprez turystycznych oraz usług turystycznych na terytorium Polski, a także za granicą, gwarantują spełnienie wymogów dla organizatorów turystyki. Szczegóły na stronie internetowej https://naturatour.pl/
Miejscowości, w których można skorzystać z oferty na mocy porozumienia z Natura Tour: Świnoujście (ośrodek wypoczynkowy „Meduza”), Dziwnówek („Złota Rybka”), Ustronie Morskie („Korab”), Mielno („Słoneczny Brzeg”), Ustka („Radość”), Jastarnia („Półwysep”), Spała („Zacisze”), Karpacz (ośrodki „Stokrotka” i „Halny”) i Zakopane („Kolejarz”). Centra konferencyjne zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu. Opis obiektów oraz zakres usług, w tym pakiety pobytowe, na https://naturatour.pl/obiekty.

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej