ORLEN e-Maraton „Solidarności”. 31 sierpnia 2021

LINK DO STRONY STARTOWEJ: http://www.maratongdansk.pl

LINK DO ZAPISÓW: http://www.maratongdansk.pl/zgloszenia

LINK DO REGULAMINU: http://www.maratongdansk.pl/regulamin

Orlen e-Maraton Solidarności oraz biegi towarzyszące. Bądźmy razem i pokażmy naszą solidarność!
Nowe dystanse, tańsze pakiety! Nawet za 0 zł!
Propozycje rywalizacji dla biegaczy, którzy wezmą udział w ORLEN e-Maratonie Solidarności 2021:

Dystans główny

  • 42 km 195 m – jednorazowy bieg maratoński – bieg główny

Dystanse dodatkowe

  • 42 km 195 m – maraton w ratach (od 2 do maksymalnie 7 rat)
  • 21 km 097 m – jednorazowy bieg półmaratoński – dystans dodatkowy
  • 10 km – dystans dodatkowy
  • 5 km – dystans dodatkowy

Chcielibyśmy, aby każdy kto do nas dołączy, znalazł dla siebie taki dystans, jaki mu najbardziej odpowiada. W związku z tym, w tym roku zwiększyliśmy możliwości rywalizowania o półmaraton i 10 km – mówią organizatorzy Trójmiejskiego Maratonu Solidarności, jednocześnie licząc po raz kolejny na biegaczy, przyjaciół i sympatyków imprezy. W tym roku biegamy pod hasłem

Bądźmy razem i pokażmy naszą solidarność!

Bardzo na Was liczymy!

Hasło nie jest przypadkowe. Zaprasza biegaczy z całego biegowego świata by dołączyli do rywalizacji, mimo, iż drugi raz będzie miała ona charakter wirtualny.

Biegamy przez dwa miesiące, od 1 lipca do 31 sierpnia 2021. Zapisy wystartowały już 5 czerwca 2021. Zapisać można się tutaj: http://www.maratongdansk.pl/zgloszenia

Bądźmy razem i pokażmy naszą SOLIDARNOŚĆ!

Ubiegły, bardzo trudny rok, organizatorzy przetrwali dzięki biegaczom, którzy pamiętali, uczestniczyli i byli z tym wyjątkowym maratonem mimo odosobnienia w pokonywaniu wybranego dystansu.  

„Byliśmy SOLIDARNI, RAZEM – CHOCIAŻ OSOBNO – jak głosiło nasze ubiegłoroczne hasło. Nikt oczywiście nie przewidział, że będziemy musieli przetrwać w taki sposób jeszcze kolejny sezon. Maraton Solidarności nie otrzyma w tym roku zezwoleń niezbędnych do organizacji tradycyjnego biegu w Trójmieście…Tym bardziej zapraszamy Was do udziału tegorocznej w wirtualnej zabawie!” – dodaje organizator.

Różne pakiety do wyboru + pakiety bezpłatne

Udało się w tym roku obniżyć opłaty. Każdy zawodnik będzie miał do wyboru cztery rodzaje pakietów startowych – najtańszy za 5 zł… ale, w tym roku będzie także możliwość udziału BEZPŁATNEGO! Będzie on dostępny dla osób, które pobiorą jedynie numer startowy – samodzielnie ze strony internetowej (od 1 lipca 2021) i nie będą zainteresowane zakupieniem oraz otrzymaniem pamiątkowej koszulki i medalu ani numeru w wersji wydrukowanej.

Dla pozostałych uczestników, którzy cenią sobie pamiątki maratońskie i biegowe, zostaną przygotowane:\

  • tradycyjnie drukowane, imienne numery startowe         
  • piękne pamiątkowe medale    
  • koszulki

Szczegółowy opis pakietów znajduje się w regulaminie na stronie wydarzenia.

Na zakończenie każdy, kto wystartuje i ukończy bieg, będzie mógł pobrać z ze strony Maratonu Solidarności imienny dyplom ze swoim wynikiem.

Przypomnijmy, że rok 2020 również obfitował w piękne i ważne dla Polski rocznice: 40-lecie NSZZ „Solidarność”, rok Św. Jana Pawła II i 50-lecie wydarzeń grudniowych na Wybrzeżu w 1970 roku.

Wyniki

Rywalizować będzie można w dowolnym miejscu na świecie. Wystarczy zarejestrować wyniki korzystając z ulubionej aplikacji mobilnej bądź zegarka, a następnie udostępnić je organizatorom. Najważniejsze informacje na temat publikacji wyników znajdują się w regulaminie (REGULAMIN: http://www.maratongdansk.pl/regulamin).

Sponsorzy i Partnerzy wydarzenia

Sponsor Tytularny: PKN ORLEN S.A., Oficjalni Partnerzy: Lotto, Poczta Polska S.A., Partnerzy; Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, NSZZ „Solidarność” Komisja Krajowa, NSZZ „Solidarność” Zarząd Regionu Gdańsk, Instytut Dziedzictwa „Solidarności”, Patroni Medialni: Radio Gdańsk, TVP 3 Gdańsk, Trojmiasto.pl. Maratończyk.pl, Maratonypolskie.pl. 

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej