Dział Szkoleń ZRG NSZZ „Solidarność” zaprasza na szkolenia

Szkolenia są jednym z głównych źródeł rozwoju i siły Związku. Działacz związkowy, aby mógł skutecznie realizować program Związku i pomagać związkowcom w rozwiązywaniu ich problemów, powinien systematycznie dokształcać się i rozwijać swoją osobowość.

Termin: 13–15 września 2021 r.

Temat:  Prawo pracy i prawo związkowe cz. 1

Szkolenie przeznaczone dla członków komisji zakładowej i członków komisji rewizyjnej, którzy nie uczestniczyli w projekcie „Wiem więcej, działam skutecznie”.

Temat: Profesjonalizm Organizacji związkowej

Podstawowym celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności działaczy związkowych potrzebnych dla uzyskiwania wysokiego poziomu wykonywanych zadań. Jest to wstęp do kreatywnych zmian w organizacji.

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich działaczy związkowych

Termin: 4–6 października 2021

Temat: Szkolenie dla przewodniczących

Szkolenie  przeznaczone jest dla przewodniczących i zastępców przewodniczących komisji zakładowej i komisji rewizyjnych.

Temat: Prawo pracy i prawo związkowe cz. 2

Termin: 15–18 listopada 2021

Temat: Szkolenie – Negocjacje

Temat: Kodeks Pracy

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich działaczy związkowych

Zgłoszenia przyjmuje: Dział Szkoleń, adres e-mail:  dzial.szkolen@solidarnosc.gda.pl

tel: 58 308 42 76, 58 305 54 79

WAŻNE:  Zgłoszenia należy składać za pośrednictwem Komisji Zakładowej, podając imię i nazwisko, adres e-mailowy i nr telefonu osoby zgłaszanej, nazwę i numer organizacji związkowej, oraz czy wysłać zaproszenie.

Irena Jenda

Zdjęcie: pixabay.com