8 września Światowym Dniem Fizjoterapii

Dzień 8 września na całym świecie obchodzony jest jako Światowy Dzień Fizjoterapii. Jest to święto całej światowej społeczności fizjoterapeutycznej, obchodzone od 26 lat z inicjatywy World Physiotherapy – największej organizacji zrzeszającej fizjoterapeutów z całego świata (ponad 685 tys. członków i 125 organizacji członkowskich, w tym Krajowa Izba Fizjoterapeutów).

Światowy Dzień Fizjoterapii przypomina o tym, jak ważną rolę w świecie pełni fizjoterapia, która często jest kluczowym elementem leczenia, a fizjoterapeuci niosą swoim pacjentom realną pomoc.

Wszystkim Fizjoterapeutom w tym szczególnym dniu życzymy zdrowia oraz wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Życzymy Wam wytrwałości w zmaganiu się z trudami dnia codziennego, dumy z wykonywanego zawodu oraz satysfakcji z pracy – aby jej efekty przynosiły pacjentom nieocenioną pomoc, a Was motywowały do dalszego rozwoju.

Dziękujemy Wam za profesjonalną pracę, empatię i serdeczność okazywaną pacjentom oraz za ogrom wiedzy, cierpliwość i zaangażowanie w rehabilitację.

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej