Życzenia – Rok Szkolny 2020/2021

Drzewo bez korzeni usycha

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

Za nami bardzo trudny rok szkolny. Czas epidemii, edukacji on-oline, egzaminów i klasyfikacji szkolnej przeprowadzanych często w trudnych warunkach. Tym bardziej w imieniu Prezydium Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku wyrażamy szacunek za ogrom tej często niedocenianej pracy. Składamy serdeczne podziękowania za wysiłek wkładany w pracę na rzecz jak najlepszego kształcenia i wychowania powierzonych nam uczniów, za wytrwałość, za międzyludzką solidarność.

W roku szkolnym 2020/2021 życzymy spokojniejszej pracy w szkole, szczególnie zachowania zdrowia tak dorosłych jak i dzieci – uczniów. Życzymy także dobrej atmosfery w gronie pedagogicznym, wzajemnego szacunku, zaufania i  jedności całej społeczności szkolnej.

Wojciech Książek (Przewodniczący Sekcji Gdańskiej), Barbara Kamińska (Zastępca Przewodniczącego Sekcji), Anna Kocik (Zastępca Przewodniczącego i Skarbnik Sekcji), Hanna Minkiewicz (Sekretarz Sekcji), Bożena Brauer (Gdańsk), Maciej Werra (Chojnice).

Gdańsk, sierpień 2020 roku

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej