WOJEWÓDZKI KONKURS MUZYCZNY „Polska – moje miejsce, mój kraj”

 „Polska – moje miejsce, mój kraj”

WOJEWÓDZKI KONKURS MUZYCZNY

 

Zakończył się II etap V edycji Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego „Polska – moje miejsce, mój kraj”. Organizator – Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” Regionu Gdańskiego – zakwalifikował wszystkich zgłoszonych solistów i wszystkie zgłoszone zespoły do następnego etapu.

Jednocześnie w związku z bardzo dużym zainteresowaniem i licznym udziałem szkół i placówek oświatowych (ponad 400 uczestników) postanowiono ograniczyć występy solistów i zespołów do jednego wykonania.

Każdą szkołę i placówkę zgodnie z Regulaminem może reprezentować dwóch solistów lub solista i zespół lub dwa zespoły, lecz każdy z nich może wykonać tylko jedną piosenkę wybraną przez siebie z zadeklarowanych na karcie zgłoszenia.

Przesłuchania odbędą się tylko 16 maja od godz. 8:30 w sali AKWEN, w siedzibie NSZZ „Solidarność”, ul. Wały Piastowskie 24, Gdańsk.

W załączeniu przedstawiamy Państwu listę zakwalifikowanych uczestników wg przyjętej kolejności (na liście są dwa utwory –  nie trzeba przed konkursem zgłaszać wybranej piosenki).

Należy przyjąć, że średni czas wykonania utworu wynosi ok. 4 minut, w związku z tym, jeśli np. na liście mamy 50. miejsce, to oznacza, iż nasz występ odbędzie się ok. 50 x 4 = 200 minut = 3 godz. 20 minut, czyli ok. 11:50. Nie musimy przyjeżdżać na godz. 8:30.

Osoby zainteresowane zwiedzaniem Sali BHP będą tworzyć grupy w trakcie trwania konkursu (informacje na bieżąco w dn. 16 maja).

Przypominamy, że w dniu przesłuchań nie będą podawane wyniki konkursu. Zostaną one (zgodnie z Regulaminem) ogłoszone najpóźniej 30 maja 2017 r. na stronie internetowej www.solidarnosc.gda.pl

Wszelkie uwagi czy zapytania przyjmujemy w dniu 25 lub 28 kwietnia w godz. 10:00 – 16:00, tel. 58 308 44 22.  

 

              Anna Kocik                                         Wojciech Książek

  (Zastępca Przewodniczącego Sekcji)     (Przewodniczący Sekcji Gdańskiej)

 

Lista zakwalifikowanych uczestników wg kolejności zgłoszeń – pobierz:…>>

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej