Podziękowania na zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy.

Za nami niezwykle trudny rok szkolny, w którym tak poważnym, nowym wyzwaniem stała się epidemia Covid-19 i związane z tym kształcenie na odległość. Nauczyciele, pracownicy oświaty w trybie nagłym musieli opanować nowe narzędzia pracy, przełamać własne lęki, przystąpić do edukacji on-line. A nie jest to zadanie łatwe.

W imieniu Prezydium Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku wyrażamy szacunek za ogrom często niedocenianej pracy i składamy serdeczne podziękowania za wysiłek wkładany w pracę na rzecz jak najlepszego kształcenia i wychowania powierzonych nam uczniów, za wytrwałość, za międzyludzką solidarność.

Jednocześnie informujemy, że Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku w celu poprawy warunków pracy i płacy nauczycieli i pracowników niepedagogicznych podejmuje wiele działań na szczeblu regionalnym i kieruje sprawy do rozwiązania na poziomie krajowym.

Ten rok szkolny wymagał dużego poświęcania, stąd tym bardziej życzymy Państwu zaczerpnięcia głębszego oddechu wakacyjnego i bezpiecznego powrotu do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych 1 września 2020 r.

Z wyrazami sympatii i szacunku:

Wojciech Książek (przewodniczący Sekcji Gdańskiej),

Barbara Kamińska (zastępca przewodniczącego Sekcji),

Anna Kocik (zastępca przewodniczącego i skarbnik Sekcji),

Hanna Minkiewicz (sekretarz Sekcji),

Bożena Brauer (KM Gdańsk), Maciej Werra (KM Chojnice).

 

Gdańsk, czerwiec 2020 roku
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej