Walne Zebranie Delegatów Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z siedzibą w Gdańsku
Brusy
1. Kulesza Agnieszka
2. Turowska Aleksandra
Chojnice
3. Bigus Krzysztof
4. Kwiatkowski Dariusz
5. Szumska Grażyna
6. Werra Maciej
Czersk
7. Kitowski Janusz
Gdańsk
8. Bielecki Tadeusz
9. Bilińska-miszczyszyn Joanna
10. Brauer Bożena
11. Brzeskowska Katarzyna
12. Chaberek Agnieszka
13. Czajkowska Joanna
14. Dzierżyński Jacek
15. Gawrońska Agnieszka
16. Gierszewski Piotr
17. Gwit Piotr
18. Kamińska Renata
19. Kawka Anna
20. Kocik Anna
21. Kolarzyk Jolanta
22. Koszlaga Krzysztof
23. Kowalewska-Minkiewicz Hanna
24. Krauze Gabriela
25. Kuczyńska Ewa
26. Madeńska Małgorzata
27. Mazur Bożena
28. Mikołajek Renata
29. Niedźwiecka Jolanta
30. Ożóg-lewińska Anna
31. Patok Ewa
32. Połońska Alicja
33. Puchalska Iwona
34. Sokoliński Janusz
35. Szulc Teresa
36. Świder Leszek
37. Terlecka Zofia
38. Woroniecka Anna
Gdynia
39. Chudyszewicz Iwona
40. Domrazek Ewa
41. Falgowska Zofia
42. Gackowska Małgorzata
43. Grzesińska Joanna
44. Hacia Zdzisława
45. Klimczyk Wojciech
46. Krause-Bagińska Katarzyna
47. Kurr Leon
48. Mańka-Winiecka Katarzyna
49. Rajkowska Ewa
50. Rozdębski Tomasz
51. Sikorska Ewa
52. Szewczyk Dorota
53. Szwejkowska-Kulpa Agnieszka
54. Tanaś Agnieszka
55. Wysocka Ewelina
Goręczyno
56. Bugajna Elżbieta
Kartuzy/KM
57. Zielke Piotr
Kartuzy/KZ
58. Pek Iwona
Kolbudy
59. Rułkowska Izabela
Kościerzyna
60. Brzeziński Zdzisław
61. Figiel Wojciech
62. Gurowski Michał
Kuratorium Oświaty
63. Srzypiński Rafał
Lębork
64. Leciejewski Leszek
65. Werra Aleksandra
66. Wetta Katarzyna
Malbork
67. Nosko Krzysztof
68. Zawadzka Janina
Nowy Staw
69. Jaszczyńska Bogumiła
Pruszcz Gdański
70. Dopka Andrzej
71. Flejszar Paweł
72. Kempa Agnieszka
73. Lejk Sławomir
Przywidz
74. Zielińska Ewa
Puck
75. Bakun-Czyżykowska Barbara
76. Książek Wojciech
77. Markiewicz Sylwia
Reda
78. Kreft Alina
Rumia
79. Papke Mirosława
80. Wójcik Danuta
Rusocin
81. Klimczak Tomasz
Sopot
82. Dmochowska Bożena
83. Śliwińska Elżbieta
Starogard Gdański
84. Ceroń Szmaglińska Ewa
85. Guzikiewicz Magdalena
86. Jakimiak Jadwiga
87. Polachowska Lucyna
88. Wichrowska Jolanta
Szkoły Artystyczne Wybrzeża
89. Lewicka Aleksandra
Tczew
90. Bonna Ingrid
91. Ciskowska Anna
92. Klimek Piotr
93. Lewna-winnicka Joanna
94. Majdak Ewa
95. Olszewska Alicja
96. Ott Katarzyna
Tczew Powiat
97. Cejner-mania Wiesława
98. Kamińska Barbara
99. Serafin Anna
Wejherowo
100. Meyer – Seroczyńska Danuta
101. Rapa-leszczyńska Marta
102. Rocławska Ewa
103. Wojciechowski Piotr
Wejherowo Osw
104. Szpunar Ludwika
Żukowo
105. Kiraga Anna
106. Pikies Maria
Kwidzyn
107. Grodecka Trautsolt Iwona
108. Urbanowicz Grażyna
Nowy Dwór
109. Szczotka Tomasz
Sztum
110. Chrześcijańska Marzena