Rada Sekcji

Podczas Walnego Zebrania Delegatów Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w dniu 17 kwietnia 2018 roku w Gdańsku przewodniczącym Sekcji na kadencję 2018 – 2023 został wybrany Wojciech Książek – KM Puck.

Delegaci podjęli uchwałę, że Rada Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w kadencji 2018 – 2023 będzie liczyć 45 osób, w tym przewodniczący.

Członkami Rady Sekcji w kadencji 2018 – 2023 zostali wybrani:

  • Barbara Bakun-Czyżykowska – KM Puck,
  • Tadeusz Bielecki – KM Gdańsk,
  • Krzysztof Bigus – KM Chojnice,
  • Bożena Brauer – KM Gdańsk,
  • Elżbieta Bugajna – KZ Goręczyno,
  • Ewa Ceroń-Szmaglińska – KM Starogard Gdański,
  • Marzena Chrześcijańska – KM Sztum,
  • Joanna Czajkowska – KM Gdańsk,
  • Zofia Falgowska – KM Gdynia,
  • Piotr Gierszewski – KM Gdańsk,
  • Michał Gurowski – KM Kościerzyna,
  • Zdzisława Hacia – KM Gdynia,
  • Barbara Kamińska – KM Powiat Tczewski,
  • Renata Kamińska – KM Gdańsk,
  • Agnieszka Kempa – KM Pruszcz Gdański,
  • Anna Kiraga – KM Żukowo,
  • Janusz Kitowski – KM Czersk,
  • Tomasz Klimczak – KZ Rusocin,
  • Anna Kocik – KM Gdańsk,
  • Hanna Kowalewska-Minkiewicz – KM Gdańsk,
  • Alina Kreft – KM Reda,
  • Sławomir Lejk – KM Pruszcz Gdański,
  • Aleksandra Lewicka – KM Szkoły Artystyczne Wybrzeża,
  • Joanna Lewna-Winnicka – KM Tczew,
  • Alicja Olszewska – KM Tczew,
  • Mirosława Papke – KM Rumia,
  • Iwona Puchalska – KM Gdańsk,
  • Ewa Rocławska – KM Wejherowo,
  • Izabela Rułkowska – KM Kolbudy,
  • Rafał Skrzypiński – KZ Kuratorium,
  • Tomasz Szczotka – KM Nowy Dwór Gdański,
  • Dorota Szewczyk – KM Gdynia,
  • Ludwika Szpunar – KZ Wejherowo,
  • Agnieszka Szwejkowska-Kulpa – KM Gdynia,
  • Elżbieta Śliwińska – KM Sopot,
  • Aleksandra Turowska – KM Brusy,
  • Grażyna Urbanowicz – KM Kwidzyn,
  • Aleksandra Werra – KM Lębork,
  • Maciej Werra – KM Chojnice,
  • Jolanta Wichrowska – KM Starogard Gdański,
  • Piotr Wojciechowski – KM Wejherowo,
  • Janina Zawadzka – KM Malbork,
  • Ewa Zielińska – KM Przywidz,
  • Piotr Zielke – KM Kartuzy,
  • oraz Wojciech Książek – KM Puck (przewodniczący Sekcji).

Delegaci podjęli również uchwałę, że Komisja Rewizyjna w kadencji 2018 – 2023 będzie liczyć 5 osób.

Dokonano wyboru Komisji Rewizyjnej Sekcji. W jej skład weszli:

  • Zdzisław Brzeziński – KM Kościerzyna,
  • Agnieszka Chaberek – KM Gdańsk,
  • Małgorzata Gackowska – KM Gdynia,
  • Piotr Gwit – KM Gdańsk,
  • Teresa Szulc – KM Gdańsk.

Po ukonstytuowaniu się członkowie KR Sekcji na przewodniczącego wybrali Zdzisława Brzezińskiego, a na jego zastępcę Agnieszkę Chaberek.

Rada Sekcji dokonała wyboru Prezydium Sekcji. W jego skład, oprócz przewodniczącego Sekcji weszły: Barbara Kamińska (zastępca przewodniczącego Sekcji), Anna Kocik (zastępca przewodniczącego i skarbnik Sekcji), Hanna Minkiewicz (sekretarz Sekcji), BożenaBrauer i Maciej Werra (członkowie Prezydium).

Skróty:
– KM – Komisja Międzyzakładowa
– KZ – Komisja Zakładowa

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej