Odznaczenia, medale, nagrody
Aktualizacja: 26.10.2023 r.
Wykaz przyznanych:
- Medali Komisji Edukacji Narodowej,
- Złotych i Srebrnych Odznak Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność”,
- Medali za Wieloletnią Służbę (Złotych i Srebrnych),
- Krzyży Zasługi,
- Orderów ( Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski),
Wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym – serdecznie gratulujemy!
Medale Komisji Edukacji Narodowej
Lista osób, które na wniosek Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” Regionu Gdańskiego, zgodnie z art. 51 ustawy Karta Nauczyciela oraz par. 3, ust. 1,pkt 7 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 września 2000 roku ws. szczegółowych zasad nadawania Medalu KEN, otrzymały Medal Komisji Edukacji Narodowej.
- Adamczyk Anna
- Albertin Gabriela – Puck
- Ambrosiewicz Marek
- Andrzejewska Ewa – Gdynia
- Antczak Grażyna – Tczew
- Augustyniak B.
- Bakun-Czyżykowska Barbara – Puck
- Banaszak Teresa
- Baranowska Agnieszka – Gdańsk
- Barańska Małgorzata
- Belgrau Stanisław – Wejherowo
- Belzerowska Elżbieta
- Beszke Bogumiła
- Bigus Krzysztof – Chojnice
- Bilkiewicz Joanna, Grażyna
- Bochińska Grażyna
- Bodnar Andrzej – Gdynia
- Bodzińska Julita – Gdynia
- Bochentyn Jagna – KM Wejherowo
- Borowska Urszula
- Borzęcka Stanisława – Gdańsk
- Brauer Bożena – Gdańsk
- Brunath Teresa
- Brzeziński Zdzisław – Kościerzyna
- Bucław Zdzisław
- Bugajna Elżbieta, Sabina – Goręczyno
- Bukowska Izabela – Sopot
- Butowska Iwona – Brusy
- Butowski Piotr – Brusy
- Byczkowska Urszula – Sopot
- Car Alicja
- Cedler-Wilkocka Iwona – Malbork
- Ceroń-Szmaglińska Ewa – Stargard Gd.,
- Chełmowska Sylwia
- Chojnacka Mirosława
- Chroboczek Wanda – Tczew
- Cieślewicz – Kwaśniewska Agnieszka – Starogard Gd.
- Ciskowska Anna – Tczew
- Cieszyńska Małgorzata
- Czajkowska Joanna – Gdańsk
- Czarnowska Mieczysława
- Czerwiński Józef
- Czonstke Mirosław – Wejherowo
- Czubenko Semen – Wejherowo/Gniewino
- Czupryński Tomasz – Wejherowo
- Cysewska Katarzyna – Brusy
- Dadasiewicz Anna – Gdańsk
- Daniłko Mariola
- Daszkowski Wojciech – Chojnice
- Dawidowski Gerard – Żukowo
- Dąbrowska Genowefa
- Dąbrowski Henryk – Kwidzyn
- Dmochowska Bożena – Sopot
- Drawz Eugenia
- Drąg Krystyna
- Domaradzki Bogusław
- Domrazek Ewa
- Drozdowska Celina – Kościerzyna
- Dubienecki Janusz – Puck
- Dzikowski Mieczysław – Kwidzyn
- Dzienisz Mariola M.
- Dybaczewska Anna
- Dyl – Sosnowska Teresa
- Dysarz Lidia
- Elszkowska Regina
- Elszkowski Piotr
- Eremus Teresa – Wejherowo
- Falgowska Zofia
- Falkowski Piotr – Stargard Gd.
- Fijas Jerzy – Brusy
- Fonfara-Gręziak Joanna
- Gadzała Alina
- Galant Danuta, Maria – Gdańsk
- Gallus Piotr – Pruszcz Gdański
- Giełdon Brygida – Tczew
- Gierszewska Bożena
- Gierszewska Małgorzata – Chojnice
- Gierszewski Piotr
- Abp. Gocłowski Tadeusz
- Godlewska Monika – Puck
- Golly- Nowak Maria – Gdańsk
- Gołębiowska Mirosława – Rumia
- Gólska Teresa, Regina – Chojnice
- Góraj Felicja
- Górlikowska Helena
- Górska Justyna – Brusy
- Gregorczyk Beata – Puck
- Grodecka- Trautsolt Iwona – Kwidzyn
- Grzegorczyk Barbara – Lębork
- Grzesińska Joanna – Gdynia
- Grzędzicka –Rychert Maria – Goręczyno
- Gryglewski Paweł
- Gugała Żaneta – Gdynia
- Gulczyński Albin
- Guściora Barbara
- Hacia Zdzisława – Gdynia
- Hennig- Królek Justyna – Wejherowo
- Heppner Zofia Agnieszka – Sopot
- Hirt – Niedziela Bogumiła – Wejherowo/Gniewino
- Jabłońska Anna – Kwidzyn
- Jagiełło Maryla
- Jakonis Stanisław – Lębork
- Jakubowska Bożena – Puck
- Jankowska Gabriela – Brusy
- Jankowski Krzysztof – Gdynia
- Jankowski Wojciech – Sopot
- Januszewski Andrzej
- Jaroszewska Aldona
- Jaroszewska Danuta
- Jasińska Dorota – Gdańsk
- Jaszkowska Aleksandra – Gdańsk
- Jażdżewska Irena –
- Jędrzejczyk Krzysztof – Gdańsk
- Jurkiewicz Tomasz – Rumia
- Jurkowski Aleksander – Gdańsk
- Juszko Halina, Celina
- Kaczorowska Joanna – Gdynia
- Kaczyńska Teresa
- Kamińska Barbara – Tczew
- Kamińska Maria – Starogard Gd.
- Kamińska Renata – Gdańsk
- Kamińska – Cyfert Elżbieta – Tczew
- Kantak Maria – Gdańsk
- Karczewska Ewa – Sopot
- Kardasz Joanna – Gdańsk
- Karnat Irena – Sopot
- Kawka Anna – Gdańsk
- Kerlin Agnieszka – Rumia
- Kiedrowski Albin – Brusy
- Kitowski Janusz – Czersk
- Kitowska Bożena
- Klainszmidt Halina
- Klas Kazimierz – Kartuzy
- Klasa Andrzej –
- Klasa Janina – Sopot
- Klass Roman
- Klein Barbara – Rumia
- Klimczyk Wojciech – Gdynia
- Klimek Piotr – Tczew
- Klonowska Bogumiła
- Klonowska- Dorszyńska Anna – Brusy
- Kokornacki Waldemar
- Koman Maria – Gdańsk
- Kończyk Monika – Gdynia
- Korzeniewska Ewa
- Korzeniewska Marzena – Gdynia
- Kostuch Ignacy
- Koszałka Teresa
- Koszlaga Krzysztof – Gdańsk
- Kotłowska Marlena – Kwidzyn
- Kowalczuk Dorota
- Kowalewska- Minkiewicz Hanna – Gdańsk
- Kowalska –Lach A.
- Kownacka Ewa – Tczew
- Krajewicz Celestyna
- Krykowska Anna – Tczew
- Krym Ewa – Gdynia
- Kryst Danuta – Brusy
- Kubiak Leszek
- Kubrak Ludwika
- Kuchciński Włodzimierz
- Kuczyńska Ewa – Gdańsk
- Kukulska Aleksandra
- Kulesza Agnieszka
- Kurr Leon – Gdynia
- Kwiatkowska Maria,Teresa- Gdańsk
- Kwiatkowska – Reichel Jolanta
- Kwiatkowski Dariusz – Chojnice
- Lamparska Elżbieta – Gdańsk
- Lange Joanna – Gdańsk
- Lauer Hanna
- Leciejewski Leszek, Grzegorz – Lębork
- Lekner Joanna
- Lentas Marta – Sopot
- Lepak Gabriela
- Lewandowska Jolanta – Rumia
- Libich Danuta
- Lis Sylwia
- Litzbarska Izabela – Puck
- Lubińska Renata – Brusy
- Łatanik – Górska Lucyna – Rumia
- Łącka Mirosława
- Łoczewska Iwona – Lębork
- Łuczak Joanna
- Łukowicz Jadwiga
- Madeńska Małgorzata – Gdańsk
- Magrean Monika – Puck
- Mainhardt Maciej – Gdańsk
- Majkowska Anna
- Majkowska Halina – Brusy
- Makurat Ewa – Lębork
- Małecka Mariola
- Mańka-Winiecka Jadwiga – Sopot
- Mańkowski Ireneusz – Lębork
- Margas – Dzwonnik Elżbieta – Puck
- Markstein Dorota – Puck
- Matocha Elżbieta – Gdańsk
- Matocha Janina
- Mazajło Urszula – Puck
- Mazur Bożena – Gdańsk
- Mazuryk Zofia
- Meyer Mirosława – Puck
- Michowska Iwona – Gdańsk
- Miedziak Andrzej – Wejherowo
- Mielewczyk Teresa – Wejherowo
- Milewczyk Ryszard
- Milewska Anna – Wejherowo
- Milewska Romualda – Rumia
- Miliwek Alicja
- Miloch Lucyna
- Mistarz Renata – Kartuzy
- Mogą Ludwika – Chojnice
- Moroz Jolanta
- Moskot Urszula – Malbork
- Muchowska Anna – Kolbudy
- Muża-Szlas Dorota – Wejherowo
- Mykowski Jerzy – Skórcz
- Nagórska Honorata
- Namiotko Anna
- Narloch Barbara
- Niedzielska Violetta – Gdańsk
- Niedźwiedzka Zofia
- Obolewski Artur
- Ochociński Jan – KM Malbork
- Olczyk Barbara
- Olszewska Alicja – Tczew
- Ossowska Jadwiga – Brusy
- Ostrowska-Fudzińska Grażyna
- Ostrowski Tomasz – Brusy
- Ożóg –Lewińska Anna – Gdańsk
- +
- Pacewicz Mirosława – Sopot
- Palmąka Maria, Teresa
- Palmąka Irena – Rumia
- Pestka Anna – Brusy
- Pęgowska Grażyna
- Piastowska Maria – Goręczyno
- Piątkowska Bożena –
- Pietkiewicz Joanna
- Pietrzak Grażyna – Chojnice
- Pikies Maria – Żukowo
- Pińska Małgorzata – Gdańsk
- Pionk Hanna – Kartuzy
- Plichta Adela – Goręczyno
- Plichta Barbara – Goręczyno
- Plichta Irena
- Plocke Maria – Puck/Kłanino
- Pogorzelska Ewa – Gdańsk
- Pokora Andrzej – Malbork
- Pop Adam – Gdynia
- Popin Grzegorz
- Poznań Ryszard – Chojnice
- Pryczkowski Andrzej
- Przyborowska Krystyna – Gdynia
- Przybycień Andrzej – Przywidz
- Przybycień Teresa – Przywidz
- Przytarska Beata
- Puchalska Iwona – Gdańsk
- Puchalska Małgorzata – Tczew
- Radaszewska Aleksandra – Tczew
- Raźny Teresa – Gdańsk
- Rąbała Kornelia – Tczew
- Rekowska Walentyna
- Repińska Irena
- Rocławska Ewa – Wejherowo
- Rogińska Andżelika – Tczew
- Rolbiecka Bożena
- Romatowska Czesława
- Rompca Dariusz – Wejherowo
- Rozdębski Tomasz – Gdynia
- Rułkowska Izabela – Kolbudy
- Rybicki Jacek – Gdańsk
- Ryduchowska Wioletta
- Sadkowski Kazimierz
- Samoruk Barbara
- Sankowska-Soroko Hanna – Gdańsk
- Sarnecka Hanna – Puck
- Sarzyński Bronisław
- Sas-Bojarska Mirosława – Gdańsk
- Sasińska – Stanik E.
- Sawicka Irena
- Skowrońska Danuta
- Skrobuk Lidia
- Skórczewska Anna – Brusy
- Słowik Zdzisław – KZ Cedry Wielkie
- Smyk Alina – KM Tczew
- Sobolewska Iwona – KM Kolbudy
- Sobolewska Jolanta – KM Gdynia
- Soborowski Adam – Gdańsk
- Soczyński Bogumił – Gdańsk
- Sokoliński Janusz- Gdańsk
- Somla Teresa
- Stachura Emilia, Maria – Gdynia
- Stasiak Grażyna, Bożena
- Stasiek Czesława – Chojnice
- Stegart Roman – Gdańsk
- Stein Joanna – Wejherowo
- Stelmach Grzegorz – Tczew
- Stoltman Renata – Brusy
- Stoltmann Kazimierz – Kościerzyna
- Stoltmann Marcin – Brusy
- Stryjewska Alicja
- Suder Krystyna – KM Tczew
- Szachowska Celina – Wejherowo
- Szarafińska Anita
- Szczepańczyk Andrzej – Gdynia
- Szczepańska Maria – Tczew
- Szczepańska Teresa
- Szczygeł Anna – Tczew
- Szczygieł Beata – Reda
- Szpunar Ludwika – Wejherowo
- Szulc Bożena
- Szulc Jan
- Szulc Teresa – Gdańsk
- Szulgo Celina – Weherowo
- Szumska Grażyna – Chojnice
- Szurdak Jerzy
- Szwankowska Elżbieta
- Szweykowska Małgorzata – Gdańsk
- Szwoch Elżbieta – Gdańsk
- Szydlik Teresa – Tczew
- Szymańska Małgorzata
- Szyszka Zofia – Tczew
- Sychowski Franciszek – Wejherowo
- Sygulska Iwona – Gdynia
- Synak Lucyna – Brusy
- Śliwicka Małgorzata – Puck/Świecino
- Śliwińska Elżbieta – Sopot
- Śliwińska Judyta – Gdynia
- Śniadek Barbara – Gdynia
- Świętek Mirosława
- Tarnowska Anna – Wejherowo
- Teca Krystyna
- Tez Urszula – Malbork
- Thiel Justyna – Puck
- Tomporowska Jolanta – Gdynia
- Treder Brygida
- Turowska Aleksandra – Brusy
- Tusk Ewa – Goręczyno
- Tuz Ewa – Gdańsk
- Ukomska Stefania
- Ulewicz-Karaś Lucyna – Lębork
- Urbańska Halina – Brusy
- Urowski Grzegorz – Kościerzyna
- Wach Katarzyna
- Walas – Grzybowska Małgorzata – Kolbudy
- Walaszek Mirosława – Rumia
- Waniewski Marcin – Malbork
- Werbińska Barbara – Gdańsk
- Werra Grażyna – Chojnice
- Werra Maciej – Chojnice
- Westfal Małgorzata
- Wetta Katarzyna
- Wetta Małgorzata
- Wetta Krzysztof – Lębork
- Wichrowska Jolanta – Starogard Gd.
- Wickland-Burska Małgorzata
- Wielewski Andrzej
- Wielgus Kazimierz
- Wierzbowska Katarzyna – Tczew
- Więckiewicz Elżbieta – Malbork
- Wisowska Czesława
- Wiśniewska Elżbieta
- Wiśniewski Ireneusz – Puck/Krokowa
- Wiśniewski Zygmunt – Puck
- Witowska Danuta – Gdańsk
- Włudzik Mariola – Puck
- Wnukowska – Machut Elżbieta – Kolbudy
- Wojciechowski Piotr – Wejherowo
- Wojnicz Anna
- Wojtasiewicz Renata
- Wojtera Krystyna Helena
- Wójcik Danuta – Rumia
- Wójcik Elżbieta
- Wycinka Jacek – Czersk
- Zachara Alicja – Kolbudy
- Zaręba Elżbieta – Gdynia
- Zblewska – Hinc
- Zembrzuska Beata
- Zieliński Andrzej – Tczew
- Zielińska Bogusława
- Zielińska Dorota- Kolbudy
- Zielke Irena – Goręczyno
- Złoch Jolanta – Gdynia
- Zygmunt Marzanna – Malbork
- Żychlińska Karolina, Jadwiga – Chojnice
Laureaci Złotych i Srebrnych Odznak od 2002 r.
Przedstawiamy wykaz dotychczas nagrodzonych laureatów Złotych i Srebrnych Odznak Sekcji Krajowej Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” z naszego regionu. Serdecznie im dziękujemy i gratulujemy. Zarazem przypominamy, że Koła. Komisje Zakładowe mogą zgłaszać kolejnych kandydatów do tych szczególnych wyróżnień.
- Abraham Krystyna – Gdynia
- Adamczyk Alicja – Gdynia
- Adamczyk Anna – Sopot
- Ambrosiewicz Marek – Gdynia
- Andruszko Henryk – Malbork
- Andrzejewska Jadwiga – Gdynia
- Andrzejewski Adam – Tczew
- Antczak Grażyna – Tczew
- Antczak Paweł – Tczew
- Antoniuk Barbara – Tczew
- Apanowicz Eugenia – Gdańsk
- Apanowicz Mirosław – Malbork
- Babnis Romana – Gdańsk
- Bach Tadeusz – Wejherowo
- Bakun-Czyżykowska Barbara – Puck
- Balewski Mieczysław – Gdynia
- Bednarczyk Małgorzata – Gdańsk
- Bielawa Bożena – Kościerzyna
- Bielecki Tadeusz – Gdańsk
- Bigus Krzysztof – Chojnice
- Bilińska Janina – Gdynia
- Bilkiewicz Joanna – Rumia
- Bisewski Eugeniusz – Władysławowo
- Bobkowski Waldemar – Gdańsk
- Bobrowska-Reiter Wioletta – Goręczyno
- Boczek Danuta – Gdynia
- Bodnar Adam – Gdynia
- Bodzińska Julita – Gdynia
- Ks. Bogdanowicz Stanisław – Gdańsk
- Bohdanowicz Jan – z Malborka
- Bojahr Krystyna – Gdańsk
- Bojarska Wanda – Gdynia
- Bonna Ingrid – Tczew
- Borowska Maria – Gdańsk
- Borzeszkowska Małgorzata – Lębork
- Borzęcka Stanisława – Gdańsk
- Borzyszkowski Wojciech – Tczew
- Boschke Jadwiga – Tczew
- Brach Janina – Szk.Art.Wybrzeża
- Brauer Bożena – Gdańsk
- Bronowski Jan – Tczew
- Brunath Teresa – Rumia
- Brzeskowska Katarzyna – Gdańsk
- Brzezińska Elżbieta – Kościerzyna
- Brzeziński Zdzisław – Kościerzyna
- Brzoska Beata – Gdańsk
- Brzoskowska Lilla – Tczew
- Buczak Ewa – Tczew
- Buczko Anna – Gdańsk
- Budek Maria – Kwidzyn
- Budych Rajmund – Gdańsk
- Bugajna Elżbieta, Sabina – Goręczyno
- Bukowska Barbara – Puck
- Butowska Ewa – Gdynia
- Buńka Kazimierz – Malbork
- Byczkowska Urszula – Sopot
- Cejner-Mania Wiesława – Tczew
- Ceroń-Szmaglińska Ewa – Starogard Gd.
- Chamska Jolanta – Tczew
- Chojnowska Krystyna – Gdańsk
- Chroboczek Wanda – Tczew
- Chrześcijańska Marzena – Sztum
- Chrześcijański Zenon – Gdańsk KO
- Chudyszewicz Iwona – Gdynia
- Chudyszewicz Witold – Gdynia
- Ciba (Szarafińska) – Gdańsk
- Cichomska Marzena – Gdynia
- Cichosz Wojciech- Gdynia
- Cieszyńska Małgorzata – Przywidz
- Ciesielska Irena – Gdynia
- Cinkusz Ewa – Gdańsk
- Ciskowska Anna – Tczew
- Ciuraszkiewicz Bożena – Gdynia
- Cybulska Halina – Tczew
- Cyfert Elżbieta – Tczew
- Cyranowska Krystyna – Starogard Gd.
- Cyrocka Iwona – Kartuzy
- Czajkowska Joanna – Gdańsk
- Czajkowska Aleksandra – Tczew
- Czapiewska Jolanta –
- Czaplewska Dorota – Tczew
- Czerska Teresa – Gdynia
- Czerwińska Bożena – Tczew
- Czyż Zdzisława – Tczew
- Dadasiewicz Anna – Gdańsk
- Daszkowski Wojciech – KM Chojnice
- Dawidowski Gerard – Żukowo
- Dąbrowska Lidia – Gdańsk
- Dąbrowska Genowefa – Rumia
- Delbas Jolanta – Gdańsk
- Derc Joanna – Puck
- Dmochowska Bożena – Sopot
- Doliwa-Dobrowolska Katarzyna – Gdynia
- Domańska Dorota –
- Domaradzki Bogusław – Kwidzyn
- Domarecka Katarzyna – Gdańsk
- Dombrowska Halina – Tczew
- Dominiak Stanisława – Gdańsk
- Domrazek Ewa – Gdynia
- Dopke Elżbieta – Wejherowo
- Dośla Krzysztof – Gdańsk (Puck)
- Drąg Krystyna – Kościerzyna
- Drelich Franciszek – Tczew
- Drozdowska Ewa – Gdańsk
- Drywa Jan – Lębork
- Drzeżdżon Adam – Władysławowo
- Drzeżdżon Ewa – Gdynia
- Dubienecki Janusz – Puck
- Dudek Ewa –
- Dukiewicz Zygfryd – Gdańsk
- Dunaj Weronika – Malbork
- Dunst Dorota – Gdynia
- Durajczyk Grażyna – Gdańsk
- Dyl-Sosnowska Teresa
- Dzierżyński Jacek – Gdańsk
- Dzikowski Mieczysław – Kwidzyn
- EICIL Shenner – Gdynia
- Eremus Teresa – Wejherowo
- Falkowska Zofia – Gdynia
- Fonfara-Gręziak Joanna – Rumia
- Gackowska Małgorzata – Gdynia
- Gajdus Elżbieta – Tczew
- Gajewska Iga – Gdańsk
- Galant Danuta – Gdańsk
- Gallus Piotr – Pruszcz Gdański
- Gawin Łucja – Gdynia
- Gawroński Stefan – Gdańsk
- Giełdon Brygida – Tczew
- Gierszewski Piotr – Gdańsk
- Gleba Beata – Gdańsk
- Glienke Roman
- Gluth Aleksandra – Tczew
- Gładkowski Michał – Tczew
- Gładysz Joanna – Tczew
- Abp. Gocłowski Tadeusz – Gdańsk
- Gogola Andrzej – Gdynia
- Golc Antonina – Gdańsk
- Golec Józef – Sopot
- Goliat Sylwia – Gdynia
- Golly-Nowak Maria – Gdańsk
- Gołąb Bogusław – Gdańsk
- Gołębiowska Mirosława – Rumia
- Gólska Teresa – Chojnice
- Górlikowska Helena
- Górska Barbara
- Górska Halina – Gdynia
- Gmyrek Adam – Gdynia
- Grabarek – Bartoszewicz Elżbieta – Gdańsk
- Grabowski Zygmunt – Malbork
- Gramburg Sebastian – Starogard Gd.-
- Grubich Tadeusz – Gdańsk (Tczew)
- Grobelna Zofia – Malbork
- Grobelny Jan – Malbork
- Grochowska Helena – Malbork
- Grzebińska Barbara – Tczew
- Grzesińska Joanna – Gdynia
- Grzędzicka – Rychert Maria – Goręczyno
- Gulczyńska Gabriela
- Gulczyński Albin – Kościerzyna
- Gurowski Michał
- Guściora Barbara – Gdynia
- Gwit Piotr – Gdańsk
- Hacia Teresa Maria – Gdynia
- Hacia Zdzisława – Gdynia
- Hałasa Maria
- Hedrych Irena
- Heyducka Liliana – Puck
- Hildebrandt Sabina
- Hołdys Alicja
- Ickiewicz Kazimierz – Tczew
- Jabłońska Joanna – Tczew
- Jabłońska Anna – Kwidzyn
- Jagiełło Maryla – Gdynia
- Jakimiak Jadwiga – Starogard Gdański
- Jakonis Irena – Lębork
- Jakonis Stanisław – Lębork
- Jakubek Eugeniusz – Pruszcz Gd.
- Jakubowska Bożena – Puck
- Jałoszewski Jerzy – Gdynia
- Janca Lidia – Gdańsk
- Jankowski Krzysztof – Gdynia
- Januszewski Andrzej – Rumia
- Jaroszewska Danuta – Brusy
- Jaruszewska Jadwiga – Tczew
- Jasińskia Dorota – Gdańsk
- Jaskulski Tadeusz – Gdynia
- Jaszczyńska Bogumiła – Nowy Staw
- Jenda Irena – Gdańsk
- Jesionowska Maria – Tczew
- Jędrzejczyk Krzysztof – Gdańsk
- Jurkiewicz Tomasz – Rumia
- Jurkowska Stefania – Gdańsk
- Jurkowski Aleksander – Gdańsk
- Juszczyk Rafał – Gdynia
- Kaczyńska Teresa – Gdynia
- Kamińska Barbara – Tczew
- Kamińska Danuta Jadwiga – emerytowany pracownik oświaty z Gdyni.
- Kamińska Renata – Gdańsk
- Kantak Maria – Gdańsk
- Karaś Janina – Gdynia
- Karnat Irena
- Kasperek – Sut Jolanta – Gdynia
- Kawka Anna – Gdańsk
- Kazojć Bogdan – Malbork
- Kempa Agnieszka – Pruszcz Gdański
- Kiedrowicz Henryk – Chojnice
- Kierst Barbara – Gdańsk
- Kitowski Janusz – Czersk
- Klamann Tomasz
- Klassa Roman – Lębork
- Klein Barbara – Rumia
- Klikowicz Małgorzata – Gdańsk
- Klimek Piotr – Tczew
- Klonowska Bogumiła – Brusy
- Kluczka Zbigniew – Gdańsk
- Kmiećkowiak Anna – Tczew
- Knitter Michał
- Kobus Zbigniew
- Kocik Anna – Gdańsk
- Kocha Joanna – Gdańsk
- Kohnke Mieczysław – Puck
- Kolarzyk Jolanta – Gdańsk
- Kończyk Monika – Gdynia
- Korek Eugeniusz – Gdynia
- Kortas Maria – Tczew
- Korzeniewska Marzena – Gdynia
- Kościelska Mirosława – Gdańsk
- Koszlaga Krzysztof – Gdańsk
- Koszteyn Władysław – Gdynia
- Kotlęga Justyna – Tczew
- Kotwica Małgorzata – Gdańsk
- Kowalska Urszula
- Kowalewska – Minkiewicz Hanna – Gdańsk
- Kozak Barbara – Gdynia
- Kras Robert – Gdańsk
- Krause-Bagińska Katarzyna – Gdynia
- Krawczyk Elżbieta – Malbork
- Krym Ewa – Gdynia
- Krypa Jan – Puck (Warszawa)
- Kryst Danuta –
- Krysztofowicz Wiesława – Gdynia
- Krzemińska Felicja -Gdańsk
- Książek Wojciech – Puck
- Kucharska Pelagia – Malbork
- Kuculis Kazimiera – Gdynia
- Kuczyńska Ewa – Gdańsk
- Kulesza Agnieszka – Brusy
- Kuper Agnieszka – Toruń
- Kurgan Urszula – Kolbudy
- Kuropatwińska Zofia – Gdańsk
- Kurpiowska Sylwia – Gdynia
- Kurr Leon – Gdynia
- Kurzacz Ewa – Gdynia
- Kwiatkowska Maria – Gdańsk
- Kwiatkowska Reichel Jolanta – Gdańsk
- Kwaśniewski Adam – Tczew
- Kwiatkowski Dariusz – Chojnice
- Kwidziński Józef – Gdańsk
- Laska Irena
- Latański Stanisław – Gdynia
- Latopolska Maria – Tczew
- Laskowska Janina – Tczew
- Lauer Hanna Szk.Art.Wybrzeża
- Lauer Wojciech – Szk. Art.Wybrzeża
- Leciejewski Leszek – Lębork
- Lejk Sławomir – Pruszcz Gdański
- Lemańczyk Barbara – Kościerzyna
- Lemiesz Danuta
- Leszczyńska Krystyna – Gdańsk
- Lewicka Aleksandra – Gdańsk
- Lewna-Winnicka Joanna – Tczew
- Lewtak Genowefa – Gdańsk
- Lewtak Roman – Gdańsk
- Liss Maria – Tczew
- Lis Józef – Gdańsk
- Lidzbarska Izabela – KM Puck
- Łangowska Lucyna – Malbork
- Łatasiewicz Krystyna – Tczew
- Łączyńska Lidia – Gdynia
- Łoczewska Iwona – Lębork
- Łopuć Małgorzata – Gdańsk
- Łowkiel Ewa – Gdynia
- Madej Zofia – Gdańsk
- Madeńska Małgorzata – Gdańsk
- Magrean Monika – Puck
- Maj-Kurpiewska Ewa – Gdynia
- Majchrzak Franciszek – Malbork
- Majda Katarzyna – Gdynia
- Majewska Alicja – Tczew
- Majewska Grażyna – Tczew
- Makarczyk Barbara – Sopot
- Majdak Ewa – Tczew
- Majkowska Anna Brusy
- Makowski Alfred
- Makurat Mirosław – Malbork
- Malc Mariola – Gdynia
- Malczewska – Mosek Alicja – Gdynia
- Malinowska Urszula – Gdynia
- Małecka Elżbieta – Tczew
- Mańkowski Ireneusz – Lębork
- Marchewka Jarosław – Gdańsk
- Margas – Dzwonnik – KM Puck
- Markaczewski Genadiusz – Gdynia
- Markiewicz Barbara – Gdańsk
- Markowska Gertruda – Malbork
- Markstein Dorota – Puck
- Marlewska Anna – Gdynia
- Martyńska Gabriela – Gdynia
- Matocha Elżbieta – Gdańsk
- Mazajło Urszula – Puck
- Mazur Bożena – Gdańsk
- Mazurkiewicz- Łoś Bożena
- Mazuryk Zofia – Gdynia
- Meyer Otton – Lębork
- Meyer Mirosława – Puck
- Michajłow Anatol – Kartuzy
- Michalczak Krystyna – Sopot
- Michałowska Anna – Gdańsk
- Mieczyńska Gabriela – Gdynia
- Miedzińska Ewa – Gdynia
- Milewska Romualda – Rumia
- Minajew – Szpiganowicz Iwona – Gdynia
- Miotke Jerzy – Gdynia
- Modrzejewska Marzena – Tczew
- Molendowski Mirosław
- Moroz Halina – Gdańsk
- Moroz Jolanta
- Mroczkowska Alina – Gdynia
- Moskot Urszula – Malbork
- Mucha Antoni – Puck
- Muża Ewa – Kuźnica k. Jastarni.
- Myszk Barbara – Gdańsk
- Myśliwiec Robert – Gdańsk
- Nagórska Honorata – Kolbudy
- Narloch Barbara
- Niedźwiecka Jolanta – Gdańsk
- Niemczyk Hanna – Tczew
- Nitkowska Bronisława
- Ks. Nowak Krzysztof – Gdańsk
- Nowak Małgorzata – Gdańsk
- Nowakowska Danuta – Malbork
- Nowakowska Maria – Puck
- Nowicka Anna – Gdynia
- Nowicki Grzegorz – Wejherowo
- Nowopolski Bogusław
- Ohnesorge Elżbieta
- Olczyk Barbara – Gdynia
- Olszewska Alicja – Tczew
- Orlicz-Swiłło Antonina – Gdynia
- Ossowska Barbara
- Ostrowska Helena
- Ostrowska Miriam – Sopot
- Osypiuk Maria – Gdańsk
- Ott Katarzyna – Tczew
- Owsiak Beata – Tczew
- Ożóg-Lewińska Anna – Gdańsk
- Pacholska Teresa – Tczew
- Palachowska Maria – Puck
- Patok Ewa – Gdańsk
- Pawlikowska Maria – Malbork
- Pawłocka Aleksandra – Puck
- Pełdjak Maria – Łucja– Gdańsk
- Piastowska Maria – Goręczyno
- Piątkowska Bożena – Malbork
- Pieńkowska Krystyna – Gdańsk
- Pikies Maria – Chwaszczyno
- Pińska Małgorzata – Gdańsk
- Pionk Hanna – Kartuzy
- Piotrowicz Marlena – Tczew
- Piwowarska Magdalena – Gdynia
- Plechan Aldona – Gdańsk
- Plicht Barbara – Goręczyno
- Plichta Adela – Goręczyno
- Plichta Irena – Goręczyno
- Plichta Violetta – Gdańsk
- Plocke Maria – Puck
- Plocke Kazimierz – Puck
- Płochocka Teresa – Gdańsk
- Płókarz Danuta – Gdańsk
- Pogońska Dorota – Gdańsk
- Pogorzelska Ewa – Gdańsk
- Pokora Andrzej – Malbork
- Pokora – Debis Aleksandra
- Polak Krystyna – Kościerzyna
- Polanowski Tadeusz – Gdańsk
- Polecka Bogumiła – Gdynia
- Połońska Alicja – Gdańsk
- Polony – Koper Joanna Łucja – Gdynia
- Pomierska Beata – Gdańsk
- Pop Adam – Gdynia
- Poznań Ryszard – Chojnice
- Przyborowska Krystyna – Gdynia
- Przybycień Andrzej – Przywidz
- Psuty Anna – Gdynia
- Puchalska Iwona – Gdańsk
- Puchalska Małgorzata – Tczew
- Pytka Lucyna – Tczew
- Radajak Mieczysław – Sopot
- Radaszewska Aleksandra – Tczew
- Radecka Małgorzata – Malbork
- Radej Jerzy – Gdynia
- Rajkowska Ewa – Gdynia
- Rambiert Stefan – Puck
- Raźny Teresa – Gdańsk
- Reimus Edward – Malbork
- Reszczyńska Ewa – Gdańsk
- Ręcławowicz Anna – Gdańsk
- Ręczmin Halina – Gdańsk
- Roczniak Irena – Gdańsk
- Roczyński Czesław – Tczew
- Roeding Mieczysław – Malbork
- Rogalska Danuta – Malbork
- Rogińska Justyna – Gdańsk
- Romatowska Czesława – Gdańsk
- Rozdębski Tomasz – Gdynia
- Rułkowska Izabela – Kolbudy
- Rutkowska Joanna – Gdynia
- Rutkowski Marek – Puck
- Rybicki Jacek – Gdańsk
- Rycel Ewa – Gdańsk
- Rzewuska Krystyna – Gdańsk
- Sadoń-Osowiecka Teresa
- Sady Janina
- Sarad Helena – Gdańsk
- Sarnecka Hanna – Puck
- Sawoniewicz Krystyna – Gdynia
- Semborowska Ewa – Tczew
- Serafin Anna – Tczew
- Sieradzka Zofia – Gdynia
- Sierocki Teofil
- Siewert Krystyna
- Sikorska Ewa – Gdynia
- Sitkiewicz Andrzej – Puck
- Skowrońska Danuta –
- Skórzewska Anna – Brusy
- Słowikowski Jerzy – Gdynia
- Smyk Alina – Tczew
- Sobolewska Elżbieta – Gdańsk
- Sobolewska Iwona – Kolbudy
- Soborowski Adam – Gdańsk
- Soborowska Aneta – Gdańsk
- Soczyński Bogumił – Gdańsk
- Sokoliński Janusz – Gdańsk
- Sokołowska Katarzyna – Wejherowo
- Soliwoda Magdalena – Gdańsk
- Sosnowska Violetta – Gdynia
- Sowiński Tomasz – Gdańsk
- Stachowicz-Szczepaniak Barbara – Sopot
- Stachura Joanna – Gdynia
- Stasiek Czesława – Chojnice
- Stec Piotr – Sztum
- Stegart Roman – Gdańsk
- Stelmach Grzegorz – Tczew
- Stepuro Irena – Gdynia
- Stojek Krystyna – Gdańsk
- Stoltmann Kazimierz – Kościerzyna
- Strupińska Ewa – Lębork
- Strzałkowska Alina – Gdańsk
- Strzelecka Mirosława
- Styczeń Jadwiga
- Subczyński Włodzimierz
- Suchorzewska Jolanta – Szk.Art.Wybrzeża
- Szarafińska Anita – Gdańsk
- Szarafiński Tadeusz – Gdynia
- Szarmach Małgorzata – Gdańsk
- Szarzyński Bronisław – Gdańsk
- Szczepańczyk Andrzej – Gdynia
- Szczepańska Maria – Tczew
- Szczepanska Teresa – Gdańsk
- Szczepański Wojciech – Gdańsk
- Szczygieł Beata – Reda
- Szczuka Anna – Tczew
- SzczurekTeresa – Gdynia
- Szczurek Wojciech – Gdynia
- Szczygeł Anna – Tczew
- Szelezińska Barbara
- Szewczyk Dorota – Gdynia
- Szlagowska Irena – Tczew
- Szlagowski Krzysztof
- Szopińska Elżbieta – Gdańsk KO
- Szpunar Ludwika – Wejherowo
- Szuca Ewa
- Szudrowicz Zdzisław – Gdynia
- Szulborska Edyta – Gdynia
- Szulc Jan – Brusy
- Szulc Teresa – Gdańsk
- Szulgo Celina – Wejherowo
- Szumska Grażyna – Chojnice
- Szwankowska Elżbieta – Gdańsk
- Szwejkowska-Kulpa Agnieszka – Gdynia
- Szweykowska Małgorzata – Gdańsk
- Szydlik Teresa – Tczew
- Szybik Grażyna – Rumia
- Szymańska Urszula – Gdańsk
- Szymańska Małgorzata – Puck
- Szymańska Mirosława – Lębork
- Szymański Grzegorz
- Szymborska Anna – Gdynia
- Szymik-Morawska Anna – Gdańsk
- Szyszka Zofia – Tczew
- Sygulska Iwona – Gdynia
- Synak Lucyna – Brusy
- Śliwicka Małgorzata – Puck
- Śliwicki Adam – Puck
- Śliwińska Elżbieta – Sopot
- Śliwińska Judyta – Gdynia
- Śniadek Barbara – Gdynia
- Śniadek Janusz – Gdynia
- Tanaś Agnieszka – Gdynia
- Targowska Urszula – Gdańsk
- Tawkin Ewaryst – Gdynia
- Terlecka Zofia – Gdańsk
- Tez Krzysztof – Malbork
- Thil Justyna – Puck
- Truchan Danuta – Kwidzyn
- Truchlewska Bronisława – Gdańsk
- Truszkowska Joanna – Gdańsk
- Trybułowska Grażyna – Gdańsk
- Trzcińska Anna – Gdańsk
- Trzebniak Mariusz – Gdańsk
- Turowska Aleksandra – Brusy
- Tusk Ewa – Goręczyno
- Tytor-Zając Maria – Gdańsk
- Ulewicz – Karaś Lucyna – Lębork
- Urowski Grzegorz – Kościerzyna
- Wachowicz Izabela – Gdynia
- Wajner Grażyna
- Walaszek Mirosława – Rumia
- Wałaszewski Jan – Starogard
- Waniewski Marcin – Malbork
- Wasilewski Waldemar – Tczew
- Warczak Krystyna
- Wenda Mirosława – Gdańsk
- Werbińska Barbara – Gdańsk
- Werdon Maria – Szk.Art.Wybrzeża
- Werra Aleksandra – Lębork
- Werra Maciej – Chojnice
- Wetta Krzysztof – Lębork
- Wichrowska Jolanta – Starogard Gdański
- Wiecki Roman
- Wierzchowska-Pezowicz Janina
- Wierzchowska-Wójcik Elżbieta
- Wietecha Adam
- Wilde Aleksandra – Szk .Art. Wybrzeża
- Wiła Małgorzata – Gdynia
- Wiła Jerzy – Gdynia
- Winiecka- Mańka Jadwiga
- Wiśniewska Elżbieta – Tczew
- Wiśniewski Bogdan
- Wiśniewska Joanna – Gdynia
- Wiśniewski Sławomir – Gdynia
- Witkowska Krystyna – Gdynia
- Witowska Danuta – Gdańsk
- Wiórek Lucyna – Tczew
- Włudzik Mariola – Puck
- Wnęk Joanna – Gdańsk
- Wojciechowski Piotr – Wejherowo
- Wojtkiewicz Urszula – Sopot
- Wojtiuk-Sieger Irena – Malbork
- Wolszleger Leokadia – Gdańsk
- Wollschlager-Szadkowska Jolanta – Gdynia
- Woroniecka Anna – Gdańsk
- Woźniak Lucyna – Lębork
- Wójcik Danuta – Rumia
- Wójcik Elżbieta – Gdynia
- Wraga Barbara – Lębork
- Wyskocka Ewelina – Gdynia
- Zachara Alicja – Kolbudy
- Zaręba Elżbieta – Gdynia
- Zawadzka Janina – Malbork
- Zawadzki Jerzy – Malbork
- Zawalska Aldona – Gdańsk
- Zgiet Anna – Gdańsk
- Zgoda Grażyna – Tczew
- Zgoda Zbigniew – Tczew
- Zieliński Andrzej – Tczew
- Zielińska Bogusława – Lębork
- Zielińska Alicja – Wejherowo
- Zielińska Ewa – Przywidz
- Zielińska Joanna – Gdynia
- Zielke Irena – Goręczyno
- Ziętarska Beata – Puck
- Ziółkowski Andrzej – Puck
- Złoch Jolanta – Gdynia
- Żulpo Dariusz – Cedry Wielkie
Odznaczenia za wieloletnią służbę
- Jurkowska Stefania – Gdańsk
- Jurkowski Aleksander – Gdańsk
- Koszlaga Krzysztof – Gdańsk
- Plichta Adela – Goręczyno
- Stefanicka Daniela – Gdańsk
- Szczepański Wojciech – Gdańsk
- Szulc Teresa – Gdańsk
- Werbińska Barbara – Gdańsk
- Woroniecka Anna – Gdańsk
Ordery:
Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia polski otrzymała:
- Pieńkowska Krystyna – Gdańsk,
- Jędrzejczyk Krzysztof – Gdańsk (2018)
Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski otrzymali:
- Bodzińska Julita – Gdynia
- Jędrzejczyk Krzysztof (w 2000 roku także Srebrny Krzyż Zasługi) – Gdańsk/Rumia
- Książek Wojciech (wystąpienie stowarzyszeń katyńskich w 2010 r.) – Puck/Żarnowiec
- Zieliński Andrzej – Tczew
Złoty Krzyż Zasługi
- Śp. Soczyński Bogumił – Gdańsk
- Woroniecka Anna – Gdańsk
Srebrny Krzyż Zasługi
- Ewa Rocławska – Wejherowo (2022 r.)
- Mirosław Czonstke – Wejherowo ( 2023r.)
Brązowy Krzyż Zasługi
- Sychowski Franciszek – Wejherowo (2021 r.)