“Nowe kwalifikacje – nowe perspektywy” – Bezpłatne szkolenia EXCEL

Region Gdański NSZZ „Solidarność” zaprasza do udziału w projekcie „Nowe kwalifikacje – nowe perspektywy” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

OFERUJEMY: Szkolenie MICROSOFT EXCEL – na różnych poziomach zaawansowania

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Postęp technologiczny i stale zmieniające się warunki wymuszają na nas ciągłą potrzebę dostosowywania się i pozyskiwania nowych umiejętności. Codziennością już jest codzienne korzystanie z komputera przy pracy biurowej, bankowości elektronicznej, sklepach internetowych, komunikacji za pośrednictwem facebooka, snapchat’a, twittera.

A może myślisz o zmianie pracy? Awansie? Znakomita większość ogłoszeń o pracę wśród oczekiwań pracodawcy wskazuje na sprawne posługiwanie się oprogramowaniem biurowym, zwłaszcza arkuszem kalkulacyjnym Microsoft Excel.

Nie daj się wyprzedzić innym! Biorąc udział w naszych szkoleniach zwiększysz swoje szanse na lepszą i ciekawsza pracę.

Język obcy w codziennej pracy stał się koniecznością. Warto więc dbać o jego poziom i wciąż rozwijać swoje możliwości lingwistyczne. Zapraszamy na szkolenia z języka angielskiego i niemieckiego!

Dla kogo?

Dobrodziejstwa projektu nie są niestety dostępne dla każdego. W oferowanych szkoleniach mogą wziąć udział osoby pracujące, które ukończyły 18 rok życia, a przy tym zamieszkują lub pracują w województwie pomorskim.

Pierwszeństwo udziału w projekcie będą miały Panie. Preferowane także będą osoby, które ukończyły 55 lat oraz osoby, które posiadają zakończyły edukację na poziomie gimnazjum lub niższym. Twoje szanse zwiększy także zatrudnienie w firmie MŚP.

Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM REKRUTACJI: TIK_POM – Regulamin_rekrutacji

Realizacja szkoleń

Każde ze szkoleń będzie zakończone egzaminem, który formalnie potwierdzi uzyskane przez Państwa kompetencje. To może być klucz do nowych szans zawodowych!

Szkolenia będą realizowane w lokalizacjach wynikających z rozproszenia zgłaszających się uczestników. Dopasujemy więc lokalizację szkoleń do miejsca, gdzie większa grupa osób będzie wskazywała na podobne potrzeby szkoleniowe.

Dla Państwa wygody będziemy proponować harmonogram szkoleń zarówno weekendowych jak i w ciągu tygodnia pracy. Czas trwania poszczególnych zajęć będziemy dobierać zarówno do typu szkolenia jak i do preferencji uczestników.

W czasie dni szkoleniowych trwających 4h lekcyjne zapewniamy serwis kawowy, a przy dłuższych zajęciach także lunch!

Wszelkie informacje na temat realizowanych szkoleń znajdziecie Państwo na Portalu Projektu.

Poprzez Portal Projektu możecie Państwo zgłosić chęć udziału w projekcie poprzez zarejestrowanie się na stronie i wypełnienie Formularza zgłoszeniowego.

ZAPRASZAMY!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej