Marzec 2018, ośrodek wypoczynkowy “Mausz” w Kłodnie

Zbliżają się cieplejsze miesiące, a to okazja do wyjazdów poza miejsce stałego zamieszkania. Zachęcamy do korzystania z naszego, Instytutowego, ośrodka wypoczynkowego “Mausz” w Kłodnie. Ośrodek jest położony nad pięknym jeziorem o tej samej nazwie – “Mausz” – na pojezierzu kaszubskim. Ośrodek leży w leśnym terenie, nad brzegiem jeziora. Las jest i w ośrodku i dookoła. Do zamieszkania jest przeznaczonych dwanaście (12) drewnianych altan-domków. Centralnym miejscem ośrodka jest murowany budynek z sanitariatami. Są również kabiny prysznicowe. Jest kuchnia gazowa, pokój konferencyjny z telewizorem i stołem do ping-ponga.

Zachód_2

Zachód słońca w Mauszu, Autor: AH

Dojazd z Gdańska samochodem odbywa się drogą wojewódzką 228 z Gdańska. Skręca się w lewo w Sulęczynie według drogowskazu na Ostrów-Mausz. Dojeżdżąmy do miejscowości Kłodno, która jest w zasadzie skupiskiem zalesionych ośrodków wypoczynkowych i działek rekreacyjnych. Jeden z tych ośrodków należy do Instytutu. Odległość od zjazdu z drogi 228 w Sulęczynie do ośrodka to około 2 km. Odległość z obwodnicy Gdańska do Sulęczyna nieco ponad 50 km.

 Mausz_plan_AH_poprJZ_800

Schemat terenowy Ośrodka “Mausz” w Kłodnie koło Sulęczyna. Numeracja altanek-domków od 1 do 12. Autor: AH. Poprawki JZ

Cennik

  • Dla byłych (emerytów) i obecnych pracowników Instytutu – 28 zł za pierwsza noc, 14 zł za każdą następną noc.
  • Dla pozostałych osób – 30 zł za pierwszą noc, 16 zł za każdą następną.
  • W okresie 1 dla lipca – 15 sierpnia dla byłych (emerytów) i obecnych pracowników Instytutu nie mniej niż 50 zł za dzień, lub 300 zł za siedem dni. „W przypadku gdy wyliczona opłata za domek zgodnie z pkt. 1 jest niższa niż 50 zł za noc lub 300 zł za 7 nocy kwota wynosić będzie odpowiednio 50 zł za noc lub 300 zł za 7 nocy.”
  • „W okresie od 1 lipca do 15 sierpnia opłata za domek dla pozostałych osób nie może być niższa niż 60 zł za noc lub 350 zł za 7 nocy. W przypadku gdy wyliczona opłata za domek zgodnie z pkt.2 jest niższa niż 60 zł za noc lub 350 zł za 7 nocy kwota wynosić będzie odpowiednio 60 zł za noc lub 350 zł za 7 nocy.”

     Pobyt dzieci do dwóch lat jest bezpłatny.

     Do powyższych cen zostanie doliczona obowiązująca kwota podatku VAT.

Cennik na podstawie Zarządzenia nr 6/2017 Dyrektora Instytutu Maszyn Przepływowych im. Roberta Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku z dnia 26 czerwca 2017 roku

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej