Spotkanie internowanych w Strzebielinku 17 sierpnia 2014

17 sierpnia 2014 roku ludzie „Solidarności” lat 1980-81 z różnych stron świata spotkają się w Strzebielinku, by przypomnieć młodemu pokoleniu o tym, co działo się w czasie stanu wojennego. Warto ten dzień wpisać w trasę wakacyjnych wędrówek po Pomorzu.

Uwaga: Z Gdańska, Gdyni i Wejherowa wyjeżdżać będą specjalne autobusy, które zawiozą na uroczystości, będą także przewozić w trakcie przemieszczania się z Gniewina do Strzebielinka i ponownie do Gniewina oraz odwiozą po zakończeniu uroczystości.

Miejsca i godziny odjazdu autobusów:

Gdańsk – godz. 8.00. Samochody będzie można zostawić na parkingu Zarządu Regionu, a autobusy podstawione zostaną pod budynek Komisji Krajowej NSZZ Solidarność.

Gdynia – godz. 9.00. Autobusy odjeżdżać będą sprzed dworca PKP/PKS.

Wejherowo – godz. 10.00. Autobusy odjeżdżać będą sprzed dworca PKP/PKS.

Nie ma ograniczeń miejsc. Przyjeżdżajcie całymi rodzinami, także z wnukami! Do przyjazdu na zjazd zachęcamy również rodziny zmarłych kolegów. Liczy na wspólne spotkanie. W celu zagwarantowania sprawnego przewozu prosimy jedynie o potwierdzenie swojego udziału wraz z liczbą osób, które będą Wam towarzyszyć. Zalecamy pozostawienie samochodów w Gdańsku, co nie tylko usprawni komunikację, ale też ograniczy ewentualne poszukiwania dawnego obozu.

Kontakt w sprawach komunikacyjnych: Jan Skiba tel.: 515 228 787.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej