Na czym polega Lofavor w Norwegii?

LOfavor to zbiór korzyści i uprawnień wypracowanych przez związki zawodowe w Norwegii, z których korzystać może każdy członek. Są to między innymi tańsze ubezpieczenia na lepszych warunkach, zniżki wakacyjne i pomoc prawna. To wszystko dostępne jest po zarejestrowaniu się na stronie https://www.lofavor.no/ ze swoim numerem członkowskim.

Program obejmuje m.in.:

  • Ubezpieczenie domu i majątku : Ubezpieczenie obejmuje szkody spowodowane przez wodę, ogień i kradzieże w typowych wypadkach – i podczas przeprowadzania się w regionie Skandynawii. Ubezpieczenie pokrywa między innymi kradzież roweru i samochodu, kradzież mienia z balkonu, tarasu lub ogrodu, pomoc prawna w wypadku kradzieży danych osobowych, koszty prawne w przypadku sporów jako osoba prywatna.
  • Ubezpieczenie od wypadków w czasie wolnym od pracy: Ubezpieczenie od wypadków przy pracy, które musi zapewnić każdy pracodawca, obejmuje jedynie choroby zawodowe i wypadki związane z wykonywaniem czynności zawodowych. W czasie wolnym od pracy ubezpieczenie to nie ma zastosowania. Ubezpieczenie od wypadków w czasie wolnym od pracy obejmuje zarówno śmierć jak i inwalidztwo z powodu wypadku.
  • Ubezpieczenie na życie : Pomoc finansowa na wypadek nagłej śmierci. Ubezpieczenie obejmuje członka związków oraz współmałżonka/konkubenta i dzieci w wieku poniżej 21 lat w wypadku śmierci bez względu na wiek i przyczynę.

Źródło: http://www.fellesforbundetavd2.no/dokumenter/polsk001.pdf

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej