Wielka manifestacja w stolicy – mapa przemarszu 17 listopada br.

W związku z brakiem realnego i skutecznego dialogu z rządem dotyczącymsystemowego powstrzymania wzrostu cen energii oraz zapewnienia godziwego (systemowego) wzrostu wynagrodzeń pracowników w szeroko rozumianej sferze finansów publicznych i wobec zastopowania prac nad ustawą dotyczącą tzw. emerytur stażowych Komisja Krajowa NSZZ „S” organizuje akcję protestacyjną w Warszawie w czwartek 17 listopada br.

– W stolicy nie powinno zabraknąć nikogo, komu leżą na sercu te postulaty – apeluje Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ „S”. Jak liczna będzie nasza manifestacja – zależy to od nas.

Będzie nas tego dnia w Warszawie co najmniej kilkanaście tysięcy.

W czwartek 17 listopada br. Zarząd Regionu Gdańskiego NSZZ „S” organizuje wyjazd autokarami na manifestację w stolicy sprzed budynku siedziby Związku w Gdańsku (Wały Piastowskie 24)  o godz. 6. 

Zgłoszenia udziału w manifestacji pod hasłem „Marsz Godności” (wraz z listą uczestników) prosimy kierować do Sekretariatu Prezydium ZRG NSZZ „S” na adres e-mail:
prezydium@solidarnosc.gda.pl

lub dostarczyć listę uczestników od organizacji związkowej. W sprawach organizacyjnych obowiązuje kontakt telefoniczny: Roman Kuzimski – tel. 515 240 491 i Jan Szewczyk – tel. 603 934 165.

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej