Wakacyjne bony „Solidarności” będą ważne do 31 grudnia

Oferta przygotowana na 40–lecie „Solidarności” została przedłużona. Według założeń każdy członek Związku mógł zrealizować w jednym z kilku górskich ośrodków wypoczynkowych specjalny bon. Końcowy termin został wyznaczony pierwotnie na 31 lipca 2021. W związku z pandemią i wynikającymi z tego obostrzeniami, które wpłynęły na plany wielu rodzin, szefostwo ośrodków DOMS podjęło decyzję o zmianie.

– Wykorzystanie bonów solidarnościowych zostaje przedłużone

do 31 grudnia 2021 roku

– informuje Katarzyna Węgłowska, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w spółce DOMS.

To właśnie na wypoczynek w jednym z ośrodków tego przedsiębiorstwa można przeznaczyć 200 zł. Takiej wartości bon należny jest każdemu, kto na dzień 15 lipca 2020 był członkiem Związku NSZZ „Solidarność” (bon można było otrzymać w organizacji Związku, w której dana osoba jest zarejestrowana).

Ośrodki znajdują się w Jarnołtówku, Spale oraz Zakopanem. Swoim bonem można płacić za wszystkie usługi świadczone w tych obiektach, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu.

– Ośrodki DOMS to doskonałe miejsce dla realizacji wyjątkowego wypoczynku bądź wydarzenia biznesowego – zachęca Katarzyna Węgłowska. – Ofertę naszą opieramy o przygotowane przez nas obiekty, odnajdujące się w nowych aranżacjach, bądź w prostocie i tradycji dotychczasowego przekazu.

Z czego korzystamy?

Do tej pory członkowie Solidarności najchętniej korzystali z ośrodka Hyrny w Zakopanem oraz z Ośrodka Ziemowit w Jarnotłówku.

Pierwszy z tych punktów to ośrodek konferencyjno – wypoczynkowy, który znajduje się w centrum miasta, u podnóża tatr. Ze względu na doskonałą lokalizację do najsłynniejszych atrakcji turystycznych Zakopanego można wybrać się spacerem. Otoczony górską przyrodą, ośrodek oferuje swoim gościom komfortowe pokoje z widokiem na Tatry oraz atrakcyjne Centrum Odnowy Biologicznej.

– Jest to miejsce, gdzie można skorzystać z wyjątkowej oferty gastronomicznej restauracji Rzemiosło Smaku lub zabawić się w Strefie H 20. Jest również jednym z największych ośrodków konferencyjnych w Polsce – mówi Katarzyna Węgłowska.

Z kolei ośrodek Ziemowit znajduje się w centrum polskich Gór Opawskich z dala od zgiełku wśród gór pełnych szlaków turystycznych i spacerowych. I dlatego jest atrakcyjnym miejscem do odpoczynku, relaksu albo rehabilitacji.

– W ośrodku skorzystać można również z wyjątkowej restauracji „Rzemiosło Smaku” lub w wolnej chwili odpocząć w kawiarence. Oddaje do dyspozycji 215 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu, trzyosobowych oraz pokoje studio – opowiada specjalista ds. sprzedaży i marketingu w spółce DOMS.

Są też inne możliwości

W Zakopanem znajduje się również Willa Sienkiewiczówka. Jest zlokalizowana w centrum miasta przy ulicy Zamoyskiego, a więc drodze komunikacyjnej prowadzącej do Kuźnic, skąd rozpoczyna się bardzo wiele szlaków turystycznych. Nie jest to duży ośrodek, ponieważ dysponuje tylko 32 miejscami noclegowymi w pokojach jedno i dwuosobowych oraz pokój trzyosobowy. Oferta będzie więc więcej ciekawa dla osób chcących uniknąć dużego ośrodka.

W tym samym mieście jest willa Hyrny, również ciekawa dla osób ceniących sobie spokój i naturę. – Obiekt został wybudowany w regionalnym stylu i jest otoczony łąkami oraz modrzewiowo – świerkowym lasem. W pobliskim sąsiedztwie znajdują się baseny termalne oraz ośrodek jazdy konnej. Miłośnicy białego szaleństwa mogą korzystać z licznych ośrodków narciarskich znajdujących się w pobliżu. To idealne miejsce na wypoczynek zarówno latem jak i zimą – mówi Katarzyna Węgłowska.

Kolejny ośrodek, Savoy, jest otoczony nieskazitelną przyrodą Spalskiego Parku Krajobrazowego oraz rzeki Pilicy i zlokalizowany w historycznym centrum Spały. Elegancja i historia, szacunek do tradycji, a jednocześnie nowoczesne podejście do klienta i jego potrzeb sprawiają, że można tu odnaleźć niepowtarzalną atmosferę i klimat prawdziwej Spały. Goście mają możliwość skosztowania dobroci w restauracji „Rzemiosło Smaku” oraz wypoczęcia w Sali klubowej.

Ostatnie z miejsc, w którym można wykorzystać urodzinowy bon „Solidarności” to ośrodek Lwów. Historyczny rodowód obiektu sprawia, że będąc w tym miejscu dzięki wielu detalom możemy przenieść się do Spały XIX i XX wieku (Savoy jest zlokalizowany tuż obok ośrodka Savoy).

Kilka tysięcy osób już pojechało

Mimo czasowych i powracających obostrzeń wynikających z pandemii niektórym członkom Związku udało się już trafić w taki termin, aby wykorzystać swój bon. Do tej pory zrealizowało go nieco ponad 2500 osób.

– Zainteresowanie jest duże, więc liczymy na to, że po złagodzeniu obostrzeń będzie można w pełni korzystać z oferty ośrodków DOMS – podsumowuje specjalista ds. sprzedaży i marketingu w spółce DOMS.

Rezerwacji w dowolnym z tych miejsc można dokonać poprzez kontakt e–mailowy z recepcją wybranego ośrodka lub telefonicznie. Trzeba pamiętać, aby w trakcie rezerwacji poinformować o chęci skorzystania z bonu. Co ważne, rezerwując nocleg poprzez Booking (lub inne portale pośredniczące w sprzedaży usług DOMS) nie będziemy mieli możliwości zrealizowania bonu. Trzeba pamiętać także o tym, że pobyt musi obejmować minimum dwa noclegi oraz iż posiadacze elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność” otrzymują dodatkowo 10 procent rabatu przy dokonaniu rezerwacji i po okazaniu legitymacji w trakcie rejestracji w recepcji (rabat dotyczy wyłącznie posiadacza legitymacji, a więc nie obejmuje osób towarzyszących).

(TM)

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej