W „Głosie pracownika” o szukaniu pracy

Jak szybko znaleźć wymarzoną pracę? Czy należy korzystać głównie z portali internetowych? A może warto szukać jej po znajomości? Co zrobić, by poszukiwanie pracy zakończyło się sukcesem? O tym była mowa w audycji „Głos pracownika”, jaka jest emitowana na antenie Radia Gdańsk.

– Najważniejszym elementem przy poszukiwaniu pracy jest to, na co jesteśmy gotowi. Standard, który funkcjonował do tej pory, czyli przeszukujemy dwa znane nam portale i na podstawie ogłoszeń przygotowujemy CV, już się kończy – wyjaśniała Agnieszka Śladkowska, twórczyni Gorilla Job.

Przyznała, że zmienia się „relacyjność”. – Jeżeli ktoś wspominał o relacjach, to mówiło się, że ma pracę po znajomości. Ale rynek się zmienia, owa relacyjność zaczyna być coraz lepiej postrzegana. Na dzisiaj to gotowość do nawiązywania relacji, które się zwrócą i dają szansę na znajomość osób decyzyjnych – powiedziała Agnieszka Śladkowska.

Audycja „Głos pracownika” jest emitowana w każde poniedziałkowe popołudnie. Można ją odsłuchać również na stronie internetowej www.radiogdansk.pl.

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej