Szukasz pracy? Wpadnij do ZUS!

Gdański oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na Dzień Otwarty – tym razem, jako pracodawca. W programie m.in. propozycje ciekawych staży i praktyk, porady ekspertów i spotkanie z doradcą zawodowym.

Stabilne warunki pracy, możliwość szybkiego awansu, liczne szkolenia – to tylko część z profitów, jakie oferuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych swoim pracownikom. Podczas Dni Otwartych, będzie można poznać ZUS „od kuchni”, porozmawiać z wieloletnimi pracownikami oraz zobaczyć jak wygląda praca na konkretnych stanowiskach. Można będzie także skorzystać z porad ekspertów i dowiedzieć się czego wymagamy od potencjalnych pracowników.

Ci, którzy nie są jeszcze pewni jaką drogę zawodową obrać, będą mogli spotkać się z doradcą zawodowym, który podpowie m.in.  jak napisać dobre CV  oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Dzień Otwarty w gdańskim ZUS skierowany jest nie tylko do osób poszukujących pracy, ale również do studentów i uczniów, którzy planują  staż albo praktykę. Mile widziane będą także osoby z niepełnosprawnością.

Wszystkich chętnych zapraszamy 10 marca w godz. 10:00 – 14:00 do oddziału ZUS w Gdańsku przy. ul. Chmielnej 27/33.

Regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa pomorskiego
Krzysztof Cieszyński

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej