Rocznica Zbrodni Katyńskiej i katastrofy pod Smoleńskiem. 4 kwietnia wyjątkowy koncert i premiera płyty w Radiu Gdańsk. Słuchaj i oglądaj na żywo!

Grafika: radiogdansk.pl

Koncert fortepianowy polskiego wirtuoza młodego pokolenia Szymona Nehringa oraz promocja płyty #Pamięć. Katyń 1940/Smoleńsk 2010, to wydarzenia w Radiu Gdańsk, przygotowane dla uczczenia pamięci ofiar zbrodni katyńskiej i tragedii smoleńskiej.

Wyjątkowe wydarzenie muzyczne odbędzie się już w sobotę, 4 kwietnia, o godz. 19 w studiu koncertowym im. Janusza Hajduna. Ze względów bezpieczeństwa koncert będzie zamknięty dla publiczności, ale będzie go można wysłuchać na antenie Radia Gdańsk lub obejrzeć za pośrednictwem strony internetowej rozgłośni.

Zapraszamy do wspólnego słuchania Radia Gdańsk w sobotę, 4 kwietnia, w godzinach 19–21. Koncert i prezentacja płyty transmitowane będą na antenie Radia Gdańsk oraz w internecie na stronie www.radiogdansk.pl w zakładce „Słuchaj”. Streaming wideo z koncertu będzie prowadzony na żywo na stronie internetowej rozgłośni oraz na kanale Radia Gdańsk w serwisie YouTube.

Więcej…>>

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej