Potrzebna pomoc dla członkini NSZZ „S” po pożarze mieszkania

Zwracamy się z serdecznym apelem o pomoc i wsparcie dla Pani Henryki, która jest jedną z nas, członków NSZZ „Solidarność”.

W nocy z 17 na 18 lutego br. w Sopocie, Pani Henryka i jej bliscy utracili dorobek całego życia w wyniku pożaru kamienicy, w którym doszczętnie spłonęło ich mieszkanie. Niemal w ostatniej chwili zdążyli opuścić budynek, ratując w ten sposób swoje życie.

Ogromna tragedia związana z utratą dachu nad głową i niepewność co do dalszej egzystencji, wywołują poczucie totalnej bezsilności. Właśnie w takiej chwili potrzebne jest nasze wsparcie. Pokażmy więc, że jesteśmy jednością, że jesteśmy Solidarnością! Została uruchomiona zbiórka internetowa, założona na rzecz syna Pani Henryki – Kazimierza, który od wielu lat związany jest z ratownictwem wodnym (Sopocki WOPR).

Każdy z nas może pomóc. Stąd nasz apel o wsparcie zbiórki prowadzonej pod adresem:

Sławomir Szczepański, przewodniczący
Michał Bałachowski, zastępca przewodniczącego
Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Izbie Administracji Skarbowej w Gdańsku