Po powrocie z Wielkiej Brytanii do Polski wypełnij ankietę

Wróciłeś z Wielkiej Brytanii do Polski? Weź udział w badaniu i podziel się swoim doświadczeniem – zachęca Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku. – Twoja opinia to cenne źródło informacji o warunkach życia w obu krajach i wyzwaniach, z jakimi mierzą się obywatele Polski pracujący w Wielkiej Brytanii.

Badanie realizuje Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Może w nim wziąć udział każdy, bez względu na wiek.  Sondaż jest częścią międzynarodowego projektu „CEEYouth: Badania porównawcze młodych migrantów z Polski i Litwy w kontekście Brexitu” dotyczącego strategii radzenia sobie z ryzykiem przez młodych migrantów.

Pozyskane informacje mają pomóc w zrozumieniu wyzwań, z którymi mierzą się Polki i Polacy wracający z Wielkiej Brytanii, poznać ich doświadczenia oraz ocenę warunków życia w obu krajach.

Na pytania w ankiecie dostępnej pod linkiem: https://survey.ppmi.lt/s3/sondaz-na-temat-migracji-powrotnych-copy może odpowiedzieć każdy, bez względu na wiek. Badanie jest w pełni anonimowe, a uzyskane dane zostaną wykorzystane jedynie do celów badawczych, jako podstawa do publikacji naukowych.

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej