Piknik integracyjny dla ukraińskich gości z ośrodków „S”

Dużo radości na drobnych, dziecięcych buziach. Sporo uśmiechu również wśród dorosłych. To namiastka normalności w niezbyt normalnych czasach – w należącym do Solidarności hotelu Savoy w Spale odbył się piknik integracyjny dla przyjętych przez nasz Związek gości z Ukrainy.

– Był to piknik dla wszystkich gości z Ukrainy. Do Spały przyjechali również goście z Jarnołtówka i wspólnie integrowali się. Wszyscy razem bawili się na pikniku rodzinnym z wieloma atrakcjami; dmuchańcami, zjeżdżalniami, malowaniem buzi, popcornem, watą cukrową, muzyką – podsumowała Marta Kozieł, dyrektor ośrodka w Spale.

– Z jednej strony zauważyliśmy budowanie zażyłości między samymi gośćmi, jak i między gośćmi a pracownikami spółki DOMS. Z drugiej strony gasnący duch wyzwań, które utrzymywałyby gości w wysokiej kondycji intelektualnej. Po konsultacji z psychologami i terapeutami stwierdziliśmy, że niezbędne byłoby wygenerowanie wydarzenia, które by naszych gości nieco zaabsorbowało – stwierdził z kolei Karol Wagner, dyrektor operacyjny spółki DOMS. 

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej