Nie żyje Marcin Staniszewski. Ostatnie pożegnanie naszego kolegi

Z głębokim smutkiem żegnamy naszego wieloletniego, serdecznego kolegę i związkowca Marcina Staniszewskiego. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 17 listopada o godz. 12 na cmentarzu Łostowickim w Gdańsku. Wcześniej, o godz.10.30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Gdańsku Migowie zostanie odprawiona żałobna msza święta.

Marcin ponad rok walczył z nowotworem. Wydawało się już, że powoli wraca do zdrowia, że za jakiś czas znowu będzie z nami. Niestety pojawiły się przerzuty. Zmarł w szpitalu w sobotni poranek 7 listopada.

Marcin miał 47 lat. Przez 28 lat pracował z nami w Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”. Mimo że przez całe życie borykał się z poważną chorobą, nie dawał po sobie poznać. Zawsze można było na niego liczyć. Był obowiązkowy i sumienny. Zazwyczaj dosyć poważny, jednak chętnie żartował ze świata wokół i z samego siebie. Był po prostu pozytywnym człowiekiem.

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko…” napisał ksiądz Jan Twardowski. Marcin zostanie blisko. W naszej pamięci, w naszych sercach.

Pracownicy KK NSZZ „Solidarność”

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Marcina Staniszewskiego naszego wieloletniego pracownika i Kolegi, który przegrał walkę z długą i ciężką chorobą. W imieniu Prezydium Komisji Krajowej składamy wyrazy współczucia i najszczersze kondolencje rodzinie, bliskim, przyjaciołom i najbliższym współpracownikom Marcina.

Piotr Duda
Przewodniczący KK NSZZ „Solidarność”

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej