Forum Młodych 2020 odbędzie się w październiku

Konferencja dedykowana młodym członkom Związku zostanie zorganizowana już po raz trzeci. – W tym roku pod hasłem „Solidarność łączy pokolenia” skupimy się na upamiętnieniu rocznicy 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność” – zapowiada Maciej Tyczyński, przewodniczący Krajowej Sekcji Młodych.

Jak informuje przewodniczący, rozmowy będą dotyczyć m.in. wyzwań, jakie czekają młodych ludzi przez kolejne 40 lat, także tych związanych z rozwojem Związku i nowoczesnymi metodami organizowania się.

– Nie zabraknie także aktywności, w których cofniemy się w czasie i na własnej skórze odczujemy, jakie emocje towarzyszyły Polakom, gdy 40 lat temu powstawała NSZZ „Solidarność” – zapowiada Maciej Tyczyński. – Wierzymy, że jak co roku Forum będzie miejscem żywej i interesującej debaty, inspirujące dla młodych związkowców.

Forum Młodych 2020 odbędzie się w dniach od 14 do 16 października w Spale. Termin zgłoszeń upływa 25 sierpnia. Koszty zakwaterowania i wyżywienia pokrywa organizator. W przypadku pytań można kontaktować się

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej