Dział Szkoleń ZRG NSZZ „S” zaprasza na szkolenie „on -line”. Temat: mobbing

Dział Szkoleń ZRG NSZZ „Solidarność” nie zwalnia tempa w czasie pandemii i zaprasza na szkolenia w systemie „on -line”.

Temat szkolenia: Mobbing (dla działania i zachowania cechującego mobbing wspólnym mianownikiem jest to, że naruszają zasady współżycia społecznego oraz mają za cel szkodzenie, poniżenie lub ośmieszenie pracownika, jego wyeliminowanie z zespołu pracowników).

Termin: czwartek 28 stycznia 2021 r. godzina 10.00. Czas trwania szkolenia ok. 4 godzin; prowadzący: Przemysław Sąpór

Zgłoszenia przyjmuje kierownik Działu szkoleń Irena Jenda, tel. 502 172 288, adres email: i.jenda@solidarnosc.gda.pl

Zgłoszenia należy składać za pośrednictwem Komisji Zakładowej, podając:

• Imię i nazwisko, adres e-mailowy i nr telefonu osoby zgłaszanej, nazwę i nr organizacji związkowej.
  • Kwestie techniczne i informacje o sposobach dostępu do szkolenia online będą uczestnikom przesłane drogą mailową.

W celu prawidłowego i pełnego korzystania ze szkolenia należy posiadać urządzenie (komputer stacjonarny/laptop z przeglądarką CHROME,  lub smartfon) z dostępem do Internetu, wbudowaną kamerą i mikrofonem. Gwarantujemy proste, intuicyjne uruchamianie szkolenia na urządzeniach. Uczestnicy mają bezpośredni kontakt z prowadzącym, zadają pytania w trakcie szkolenia.