Dumni z Powstania. Gdańsk pamięta!
Gdańsk pamięta o Powstańcach, którzy walczyli z niemieckim okupantem. Dlatego 1 sierpnia spotykamy się przy pomniku Jana III Sobieskiego, by uczcić godnie 80. rocznicę Powstania Warszawskiego.
Fundacja Łączy nas Polska zaprasza na uroczyste obchody organizowane przez Fundację. Rozpoczynamy je o godzinie 16:30. W programie będzie m.im. wspólne śpiewanie powstańczych piosenek.
Natalia Nitek-Płażyńska
Prezes Fundacji Łączy Nas Polska






