Bon wakacyjny dla członków „S” już rozprowadzany wśród członków Związku

Planujesz urlop? Wypoczywaj w związkowych ośrodkach DOMS w Zakopanem, Jarnołtówku albo Spale. Wśród członkowie „S” rozpoczęła się (za pośrednictwem przewodniczących komisji zakładowych) dystrybucja bonów o wartości 200 zł, promujących wypoczynek w „Hyrnym” (Zakopane),  „Ziemowicie” (Jarnołtówek w Górach Opawskich) i w Spale (kompleks „Savoy”) oraz willi “Sienkiewiczówka” w centrum Zakopanego.

Przewodniczący poszczególnych związkowych organizacji zakładowych NSZZ „S” otrzymują – za pośrednictwem ZRG, pulę bonów do rozprowadzenia wśród członków organizacji.

Bony do wykorzystania na usługi hotelowe i gastronomiczne w ośrodkach spółki DOMS ważne są od 1 sierpnia 2020 r. do 31 lipca 2021 r. Ich realizacja wymaga wcześniejszej rezerwacji. Należy zarezerwować pobyt na minimum dwie noce z całodziennym wyżywieniem i okazać bon na recepcji.

Przypominamy, że członkowie NSZZ “S” dzięki legitymacji członkowskiej otrzymują też 10 proc. rabat od cen oferowanych przez spółkę DOMS na pobyty wypoczynkowe, turnusy rehabilitacyjne, na szkolenia oraz zorganizowane pobyty dla dzieci i młodzieży. Oferta obejmuje gastronomię, strefy odnowy biologicznej, strefy relaksu oraz tereny rekreacyjne. Wyjątkowe położenie, ciekawa atmosfera miejsc, w połączeniu z profesjonalizmem pracowników, są gwarancją jakości usług.

Więcej na temat promocji…>>

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej