Bon na 200 zł oraz rabaty dla członków “Solidarności”

Planujesz urlop? Wypoczywaj w ośrodkach DOMS w Zakopanem, Jarnołtówku albo Spale. Członkowie Związku mogą skorzystać z bonów zniżkowych w tych miejscach.

DOMS to należąca do NSZZ „Solidarność” spółka, która oferuje pobyty wypoczynkowe, turnusy rehabilitacyjne, miejsca na szkolenia, a także imprezy okolicznościowe oraz zorganizowane pobyty dla dzieci i młodzieży. Szeroka oferta obejmuje gastronomię, strefy odnowy biologicznej, strefy relaksu w tym sauny i baseny oraz zewnętrzne tereny rekreacyjne.

Pierwszy z ośrodków, gdzie można skorzystać z oferty, znajduje się w Zakopanem. Hyrny od dawna jest wpisany w historię zakopiańskiej turystyki. Dysponuje dobrą bazą noclegową, wyśmienitą kuchnią oraz strefą relaksu prowadzoną przez znakomitych rehabilitantów. Wyjątkowe położenie, ciekawa atmosfera miejsca w połączeniu z profesjonalizmem pracowników są gwarancją jakości tego miejsca.

Drugi, Ziemowit, znajduje się w Jarnołtówku, w otulinie Parku Krajobrazowego Gór Opawskich. To doskonałe miejsce do odpoczynku, spotkań biznesowych czy rehabilitacji, które cechuje się spokojem. Jest tam wygodna baza noclegowa, regionalna kuchnia i zespół ludzi mający zadbać o wygodę i zdrowie gości.

Z kolei w Spale znajduje się kompleks Savoy naznaczony historycznym przesłaniem teren umożliwia odpoczynek od zgiełku i tempa codziennego życia.

– Savoy to cechujący się wysokim standardem ośrodek przeznaczony dla gości poszukujących kontaktu z korzeniami opowieści o naszej tożsamości – można przeczytać na stronie internetowej obiektu. – Wchodzące w jego skład ośrodki Żbik i Miś stanowią natomiast doskonałą bazę do zorganizowania wszelkich wydarzeń okolicznościowych, integracyjnych a nawet mogą być miejscem spotkań zgrupowań sportowców korzystających z infrastruktury regionu.

Dobrze być członkiem „Solidarności”, a niebawem… będzie jeszcze lepiej

Wszyscy członkowie Związku dzięki okazaniu legitymacji członkowskiej NSZZ “Solidarność” otrzymują 10 procent rabatu od cen wszystkich oferowanych przez DOMS usług (rabatu nie otrzymują natomiast osoby towarzyszące, o ile nie mają legitymacji Związku). Tańsze noclegi, wyżywienie czy strefa relaksu bądź korzystanie z Akademii Zdrowia DOMS przez indywidualnych członków związku to nie wszystko.

Druga oferta jest związana z pobytami grup NSZZ „Solidarność”. – Nasze ośrodki w Zakopanem, Spale oraz Jarnołtówku posiadają bardzo bogatą ofertę szkoleniową. Oferujemy pokoje 1, 2 osobowe oraz pokoje typu studio. Dodatkowo zapewniamy dostęp do wyposażonych sal konferencyjnych. W Zakopanem oraz Jarnołtówku posiadamy także strefy odnowy biologicznej z basenami i salami do zabiegów – informuje Marcin Szkodziński, marketing manager ds. Solidarności w spółce DOMS.

A teraz szczególna oferta na 40-lecie Związku

Każdy członek NSZZ „Solidarność” za pośrednictwem właściwego Zarządu Regionu i Zakładowej Organizacji Związkowej otrzyma bon o wartości 200 zł, którym będzie mógł „zapłacić” za usługi hotelowe i gastronomiczne w DOMS. Bon będzie ważny od 1 sierpnia 2020 do 31 lipca 2021. Jego realizacja wymaga wcześniejszej rezerwacji (dostępność miejsc może być odmienna w każdej lokalizacji).

– Aby skorzystać z bonu należy zarezerwować pobyt na minimum dwie noce z całodziennym wyżywieniem w jednym z ośrodków DOMS. Okazując bon na recepcji od rachunku odjęte zostanie 200 zł – tłumaczy Marcin Szkodziński, marketing manager ds. Solidarności w spółce DOMS.

Dodajmy, że łączna wartość bonów przekroczy 100 milionów złotych.

[dkpdf-button]
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej