Walne Zebranie Delegatów. Kadencja 2018-2023

Nr komisjiNazwa komisjiDelegaci
1Stocznia GdańskaAdamski Kazimierz, Gałęzewski Roman, Górski Lech,, Grabowski Tomasz, Guzikiewicz Karol
1/KPPracowników Poczty Polskiej S.A. Centrum Logistyki Oddział Regionalny w GdańskuStępień Andrzej
2REMONTOWA SHIPBUILDING S.A.Treder Andrzej, Żmuda Krzysztof
2/KPPracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Regionalny w GdańskuCzarnowski Gustaw, Szczepańska Urszula, Taranowska Krystyna, Łytkowska Anita
3Gdańska Stocznia „Remontowa” im. Józefa Piłsudskiego S.A.Bartkowski Andrzej, Brzoskowski Henryk, Kondek Henryk, Miotk Bogdan, Piórek Mirosław, Pogorzelski Mirosław, Zakrzewski Stefan, Zieliński Mirosław
3/KPPracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Rejonu w GdyniCzereda Rafał, Zalewski Jan
4Stocznia Gdynia Energomontaż Północ GdyniaKuzimski Roman
5Stocznia Remontowa NAUTA  SAJanzen Andrzej, Ruszkowski Edmund
5/KOSkanska S.A. nr 10 GdańskKowalczyk Zbigniew
6/KPOperator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w GdańskuKaczorowski Henryk
7/KOPolska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Oddział w GdańskuGawroński Stefan
11Politechnika GdańskaCzerwiński Krzysztof, Stępniak Marcin, Szymański Tadeusz
16/KPPolska Spółka Gazownictwa przy Oddziale w GdańskuKujawińska Hanna, Mierzwa Dariusz
21ENERGA-OPERATOR S.A. Oddział w GdańskuBogucki Andrzej, Dubicka Bożena, Kasko Piotr
21/KPPKP CARGOTABOR sp. z o.o. ZNT w Tczewie, Gdyni, OlsztynieNetkowski Andrzej
22Uniwersytet GdańskiMakurat Franciszek, Olszewski Bogdan
23/KOPracowników TelekomunikacjiKorytowski Wojciech
24/KPPaństwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie w GdańskuJacewicz Marcin
25/KOPZU Życie SA Oddział GdańskKomorowski Karol
28Marynarzy i RybakówAdamczyk Krzysztof, Dośla Krzysztof, Józefowicz Mirosława, Karp Magdalena, Kościk Andrzej, Mackiewicz Jolanta, Wodyk Wiesław
29Grupa LOTOS S.A.Cenacewicz Andrzej
31/KOPomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu ZdrowiaUrbaniak Cezary
34Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS sp. z o.o.Kaletha Jan, Kerlin Benedykt
37Pracowników Oświaty i Wychowania w GdańskuBrauer Bożena, Dzierżyński Jacek, Gierszewski Piotr, Kamińska Renata, Kocik Anna, Puchalska Iwona, Sokoliński Janusz, Woroniecka Anna
38Gdański Uniwersytet Medyczny i Uniwersyteckie Centra KliniczneMadej Mirosław
39/KOZakład Ubezpieczeń Społecznych O/GdańskBarke Donata
43/KOPracowników Krajowej Spółki Cukrowej „Polski Cukier” S.A. Oddział „Cukrownia Malbork”Jezierski Zbigniew
47/KOJeronimo Martin`s Dystrybucja S.A.Dahm Beata
49EATON TRUCK COMPONENTS sp. z o.o.Paszek Daniel
64Pracowników Oświaty i Wychowania miasta i gminy  Pruszcz GdańskiLejk Sławomir
74Miejski Zakład Komunikacji i PUK „Starkom” sp. z o.o.Lis Ryszard
89Pomorskie Przeds. Mechaniczno-Torowe sp. z o.o.Glica Andrzej
91FEDERAL-MOGUL BIMET S.A.Dziwosz Paweł, Grot Marek
101Zakłady Porcelany Stołowej  LUBIANA  SACzapiewski Michał, Rekowski Krzysztof
109PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże w GdańskuMrozkowiak Marek
115RADMOR SAZbucki Edward
125Opera BałtyckaRzeszutek Krzysztof
134Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SAJatkowski Tomasz, Lewicki Jacek, Szulc Marcin, Świeczkowski Leszek
142Gdańskie Autobusy i Tramwaje sp. z o.o.Mruk Mirosław
144Okręgowe Przeds. Energetyki Cieplnej sp. z o.o.Litewski Wojciech
147DalmorWcisło Teresa, Dymnicki Krzysztof Jatczyszyn Lech, Gierke Jan, Mackało Kazimierz
152Wojewódzka Stacja Sanitarno-EpidemiologicznaMadej Piotr
174SAUR-NEPTUN GDAŃSK S.A.Wojtaś Mieczysław
179Przeds. Wodociągów i Kanalizacji  w Gdyni sp. z o.o.Prokopiuk Krzysztof
180Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.Kotyński Stanisław
229KLIMOR S.A.Kostrzewa Czesław
238KLOSE  Gościcińska Fabryka Mebli  sp. z o.o.Albecki Marek
269Kolejowe Zakłady Usługowe sp. z o.o.Recław Krystyna
271Przeds. Robót Czerpalnych i Podwodnych Gdańsk sp. z o.o.Smulski Roman
281COPERNICUS Podmiot Leczniczy sp. z o.o.Kwasek Lucyna, Mankiewicz Anna
325PKP ENERGETYKA  S.A. w SopocieKalwasiński Sławomir
335SPIE Elbud Gdańsk S.A.Domański Marek
336Port GdyniaPołom Mariusz, Wiszowaty Zenon
340Sp-nia Inwalidów POMORZANKA Zakład Pracy ChronionejOrlikowska Hanna
435Pracowników Oświaty i Wychowania w GdyniHacia Zdzisława, Klimczyk Wojciech, Szewczyk Dorota, Szwejkowska-Kulpa Agnieszka
473Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. KryzanaCiecholiński Wacław
553Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi KociewskiejCeroń-Szmaglińska Ewa, Migowska Sylwia
598Pracowników Oświaty i Wychowania w SopocieŚliwińska Elżbieta
623Biuro Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”Osenkowska Iwona
631Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w WejherowieMilka Adam
654RADIO GDAŃSK  SAWasielewski Dariusz
660Pracowników Oświaty i Wychowania w WejherowieSychowski Franciszek
678Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi KościerskiejStoppa Andrzej
679Transportowy Dozór TechnicznyBuliński Krzysztof
692Sp-nia Mieszkaniowa KASZUBYPryczkowski Aleksander
697Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi PuckiejŚliwicka Małgorzata
704Lokatorsko-Własnościowa Sp-nia Mieszkaniowa MORENASosnowski Tomasz
730Pracowników  Oświaty i Wychowania  Rejon TczewOlszewska Alicja, Bonna Ingrid
741PKP Polskie Linie Kolejowe SA Zakład Linii Kolejowych w GdyniMarciniak Waldemar, Jabłonka Mieczysław
785IGLOPORT sp. z o.o.Rydzewska Karolina
801Pracowników  KK, FG, KSNiO NSZZ „S” oraz SIPN „S”Lewandowski Marek
813Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w GdańskuStrąk Robert
837GPEC Tczew sp. z o.o.Grys Jerzy, Chojnacki Sławomir
882SP Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Pogotowia RatunkowegoJenda Irena
893Urząd Miasta GdyniKrefta Marzena
914Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w GdańskuFabiszewska Anna
952PKP S.A. Oddział Gospodarowania NieruchomościamiKotłowska Urszula
961Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.Fortuna Edward, Walendzewicz Patryk
966Port Gdański Eksploatacja  S.A.Ratkowski Piotr
991Pracowników PKO BP S.A.Sitarz Barbara, Żalikowska Krystyna
1001Terenowa Komisja NSZZ „Solidarność” Emerytów i Rencistów  Powiatu GdańskiegoJakubek Ludwik
1016Pracowników Oświaty, Wychowania i Kultury w ChojnicachWerra Maciej
1019Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o.Poniecki Janusz
1037„SZKUNER” Sp. z o.o.Karsznia Ryszard
1043Sp-nia Mleczarska POLMLEK-MAĆKOWYSikorski Zbigniew
1056Pracowników Bankowości w BGŻ BNP Paribas S.A.nie wybierali
1057PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o.Reclaw Marek
1068Pracowników Oświaty i Wychowania LęborkJakonis Stanisław
1072Miejskie Przeds. Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.Borkowski Krzysztof
1082Muzeum Kaszubski Park Etnograficzny im. T. I. Gulgowskich we Wdzydzach KiszewskichHetmański Waldemar
1084Komisja Terenowa Emerytów i Rencistów przy Oddziale ZRG NSZZ „S” w GdyniSamorajski Tadeusz
1090Polipol Meble Polska
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
nie wybierali
1100Komisja Terenowa Emerytów i Rencistów NSZZ „S” przy Oddziale ZRG w ChojnicachTyloch Bogdan
1103Flextronics International PolandAptewicz Beata, Jarosz Alicja, Matuszczak Katarzyna, Zelewski Artur
1105Makro Cash and Carry Polska S.A.Cichocki Daniel, Szmagaj Robert
1124Regionalny Ośrodek Psychiatrii SądowejLandowski Ryszard
1129Szpitale Wojewódzkie w GdyniPeta Sylwia
1133PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.Graban Sławomir, Kamieński Mirosław
1134Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w MalborkuSłończyński Florian
1136Malborskie Zakłady Chemiczne „ORGANIKA” S.A.Orzechowski Zdzisław
1139Pracowników Oświaty i WychowaniaŁaszuk Krzysztof
1141Muzeum Zamkowe w MalborkuJaszczyński Waldemar
1152Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa  im. Franciszka StefczykaSarnowski Józef
1155Miejski Ośrodek Pomocy SpołecznejLewandowska Urszula
1166Drobnica Portu GdyniaSzornak Jacek
1169PKP CARGO S.A.Franek Kazimierz, Prętki Jacek
1171Komenda Powiatowa Państwowej Straży PożarnejZwara Radosław
1173Zespół Szkół w GoręczynieBugajna Elżbieta
1181Urząd Dozoru Technicznego w Warszawie Oddział w GdańskuKołodziejczak Zbigniew, Śniadek Radosław
1182Miejski Ośrodek Pomocy SpołecznejKohnke Bernadeta
1186Dovista Polska  sp. z o.o.Muszyński Tomasz, Osowski Krzysztof
1188PKP Intercity S.A. Zakład Północny w GdyniGalusiński Michał, Gański Wojciech, Pipczyński Ryszard
1190Pomorski Oddział Przewozów Regionalnych w GdyniRutkowski Henryk
1203Pracowników Policji, ABW, SGAdamczyk-Rosinka Iwona
1207DCT Gdańsk S.A.Pałasz Krzysztof, Piotrowski Adam
1213Placówek Oświatowych  Powiatu TczewskiegoKamińska  Barbara
1216Aptiv Services Poland S.A. O/GdańskKarbowiak Mirosława, Łońska Małgorzata
1225Izba Administracji Skarbowej w GdańskuAdamiak Tomasz, Szczepański Sławomir
1233Alior Bank S.A.Chmielewicz Marek, Szpucha Marek, Ryngwelski Adam
123918 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wejherowie
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej